Jak fanoušci West Hamu reagují na reprezentační hattrick Tomáše Součka?

Na sociálních sítích si nelze nevšimnout, že Tomáš Souček je v Anglii vnímán jako absolutní hvězda. Jak fanoušci West Hamu reagují na Twitteru na hattrickový výkon našeho reprezentanta a jejich miláčka?

Zdroj: West Ham United

Diskuze se rozpoutala pod twitterovým příspěvkem velvyslance České republiky ve Spojeném království Velké Británie a Severního Irska. Tím je Libor Sečka, který má velice blízko k West Hamu i pražské Slavii.

Po utkání České republiky s Estonskem napsal na sociální síť: “Včera se stal českým Fotbalistou roku. Dnes večer to oslavil 3 góly proti Estonsku. To je oslava!”

Jeho příspěvek zaznamenal přes tisíc čtyři sta lajků, 40 retweetů a také několik komentářů fanoušků West Hamu. Co na adresu jejich miláčka napsali? Reakce musí potěšit snad každého českého fotbalového fanouška.

“Nemyslím si, že tohle dokázal nějaký hráč West Hamu od Sira Geoffa Hursta… Na Mistrovství světa 1966,” zní jedna z nejoblíbenějších reakcí.

“Milujeme Tomáše Součka, krále bramborového salátu.”

“Nemá v Irsku nějaké prarodiče?” ptal se irský příznivec Hammers, který tím nejspíš mířil na to, že by ho Součka bral do irské fotbalové reprezentace.

“Fotbalový bůh.”

“Potřebujeme ještě jednoho českého hráče do West Hamu a Česká republika může vyhrát světový šampionát.”

“Souček na prezidenta světa!”

Jeden fanoušek West Hamu na počet českého hráče zakusil české pivo Staropramen. Tomáš Souček je mezi fanoušky vnímaný opravdu výjimečně, což jasně dokazují komentáře na Twitteru.

Na další představení naší reprezentace v čele se Součkem se můžeme těšit již v sobotu proti favorizované Belgii.

Zdroje: Livesport, Twitter – Libor Sečka

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Proč se u nás nevytisknou trika s nápisem jsme za Kůdelou a stop černému rasizmu?A aby to nosila naše repre?V pročerný Anglii to dělá každej čmoud a i v blbim Finsku už maj rasistický lemplové trika.

    • Trika s nápisem “Stojíme za Kúdelou” až na ME proti Skotsku.. Tenhle zápas bude fotbalová řež.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?

10 nejstarších fotbalových klubů v České republice

Fotbal je nejrozšířenějším sportem na světě. Není tak divu, že kluby vznikaly již v 19. století i na území nynější České republiky. O jaké týmy jde? Valná část z nich existuje dodnes.

Rýsuje se další velký průlom? Ženám se umožní hrát mužský fotbal!

Nizozemská fotbalová federace se rozhodla od příští sezóny uskutečnit obrovský průlom. Ženám umožní hrát fotbal v dospělých mužských kategoriích. Začíná se rýsovat nová epocha fotbalu?