Spojte se s námi


Fotbal

Izrael U21 vs. Anglie U21: Preview a tipy na sázení

Rekapituce druhého kola skupinové fáze bojem o finále. Angličtí fotbalisté do 21 let ve středu vyzvou a pokusí se zopakovat týden starý triumf 2:0. Co od utkání očekávat a na co si vsadit?

Publikováno

dne

Rekapituce druhého kola skupinové fáze bojem o finále. Angličtí fotbalisté do 21 let ve středu vyzvou Izrael a pokusí se zopakovat týden starý triumf 2:0. Co od utkání očekávat a na co si vsadit?

Izrael na turnaji zažívá tak trochu horskou jízdu. Vybojoval remízu s Německem, prohrál s Anglií a gólem ze závěru porazil Čechy a postoupil ze skupiny. Ve čtvrtfinále nebyl lepším týmem, přesto Gruzii vyřadil po penaltovém rozstřelu.

Anglie je zatím naprosto suverénní, turnajem proplouvá s jednoznačným skóre 7:0. Po třech triumfech 2:0 ve skupině nad Českem, Izraelem a Německem si ve čtvrtfinále poradila s jedním z favoritů turnaje – Portugalskem.

Klíčové postavy Izraele

Hosté se spoléhají na dva devatenáctileté. Dor Turgeman zásahem rozhodl o remíze s Německem, je to zabiják Maccabi tel Aviv. Zástupce Salzburgu Oscar Gloukh z levého křídla asistoval na obě branky týmu na turnaji.

Klíčové postavy Anglie

Ze záložní linie hrozí dvojice můžu, Anthony Gordon se trefil ve skupině a rozhodl i čtvrtfinálový zápas. Morgan Gibbs-White je zatím králem asistencí, dvakrát přihrával ve skupině, třetí přidal proti Portugalsku.

Izrael statisticky nijak nezáří, v základní hrací době porazil jediného z minulých osmi soupeřů – Českou republiku. Zároveň v minulých devíti utkáních skóroval pouze pětkrát, čtyřikrát vyšel úplně naprázdno.

Anglie je naopak jediným výběrem, který na turnaji doposud neinkasoval. Na uzdě udržela střelce jako Youssefa Moukoka či Pedra Neta. Celkově v minulých sedmi utkáních inkasovala pouze od Chorvatů.

S ohledem na ofenzivní trápení Izraele, naopak výborně fungující defenzivu Anglie i vzhledem k jednoznačném vývoji vzájemného utkání ve skupině si myslím, že favorit zvítězí s čistým kontem.

Zdroj: UEFA

Reklama

Oblíbené