Spojte se s námi


Fotbal

Ivan Rakitič vybral nejlepšího hráče všech dob

S Barcelonou vyhrál Ivan Rakitič Ligu mistrů a několikrát i La ligu. Se Sevillou chorvatský záložník ještě před úspěchy v Katalánsku ovládl Evropskou ligu.

Publikováno

dne

S Barcelonou vyhrál Ivan Rakitič Ligu mistrů a několikrát i La ligu. Se Sevillou chorvatský záložník ještě před úspěchy v Katalánsku ovládl Evropskou ligu a právě na jih Španělska se před touto sezónou vrátil. Nyní v rozhovoru pro sportskeeda.com promluvil o citlivém tématu.

zdroj: fcbarcelona.com

Tím tématem bylo určení nejlepšího hráče všech dob. Toto téma dokáže rozhádat i nejlepší kamarády, hlavně když se hádá fanoušek Messiho s příznivcem Ronalda. Aspirantů na toto místo je ale mnohem více.

Asi se dalo čekat, že Rakitič vybere právě svého kamaráda a bývalého spoluhráče Lea Messiho.

„Nezáleží na tom, kdo jste, musíte si hru tohoto chlapíka užívat. Je na jiné úrovni. S respektem ke všem legendárním hráčům je pouze jeden nejlepší – Leo. Hrál jsem vedle něj 311 zápasů a bylo to jako sen.“

Na závěr chorvatský záložník poděkoval Messimu za to, že s ním mohl hrát. „Opravdu jsem si fotbal užíval. Jen bych chtěl dodat – díky moc Leo. Ani nevíš, co to pro mě všechno znamenalo.“

I Messi o Rakitičovi často mluvil jako o dobrém příteli. Na hřišti si skvěle rozuměli a vzájemně si připravili řadu gólů, parťáci byli však i mimo trávník.

Zdroj: sportskeeda.com

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.