Spojte se s námi


Fotbal

Írán vs. USA: Preview a tipy na sázení

V úterý od 20 hodin se odehrají poslední zápasy skupiny B. Jedním z duelů bude souboj mezi Íránem a USA. Očekává se zajímavý duel, protože oba týmy stále mohou postoupit do osmifinále, který z nich se nakonec bude radovat?

Publikováno

dne

V úterý od 20 hodin se odehrají poslední zápasy skupiny B. Jedním z duelů bude souboj mezi Íránem a USA. Očekává se zajímavý duel, protože oba týmy stále mohou postoupit do osmifinále, který z nich se nakonec bude radovat?

Lepší výchozí pozici v tabulce má tým Íránu, který má na kontě tři body a v tabulce drží druhé místo. Svěřenci portugalského trenéra Queiroze nevstoupili do turnaje ideálně, když podlehli na úvod Anglii vysoko 2:6.

Ovšem z porážky se dokázali oklepat a proti Walesu si připsali důležitou výhru 2:0. Velmi jim napomohlo vyloučení brankáře Hennesseyho v 86. minutě, do té doby totiž hrály oba celky nerozhodně.

Íránci využili přesilovku náramně. V dlouhém nastavení otevřel skóre v 90+8. minutě Cheshmi, když ránu zpoza vápna zakroutil do pravého dolního rohu. Pojistku přidal o tři minuty později Rezaeian, který využil rychlého brejku.

Národnímu týmu USA se zatím na mistrovství světa nepodařilo zvítězit. V prvním zápase sice Američané vedli proti Walesu, ale ve druhé půli zužitkoval penaltu Bale a oba celky se rozešly nerozhodně 1:1.

V druhém utkání narazili svěřenci trenéra Berhaltera na výběr Anglie. Ve statisticky vyrovnaném utkání branka k vidění nebyla, a tak USA patří v tabulce třetí příčka se ziskem dvou bodů.

Tipy na sázení

Vzhledem k tomu, že Íránu stačí na postup remíza, očekávám z jejich strany spíše defenzivní vystoupení. Ovšem USA potřebuje výhru a předpokládám, že se budou hnát hned od první minuty za gólem.

V zápase proti Walesu (především v první půli) jsme viděli, že Američané umí hrát proti obrannému bloku a věřím, že i tentokrát se jim ho podaří prolomit. Následně budou těžit z rychlých brejků a svého soupeře dokáží porazit.

Zdroj: FIFA, ESPN

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.