Spojte se s námi


Evropská liga

Hrdina Souček má nový chorál. V Anglii varují před závěrečnými minutami

Pět zápasů v řadě gól z pozice záložníka, z toho tři vítězné pár minut před koncem. Tomáš Souček je ve velké formě, čehož si fanoušci Hammers moc váží. Je u nich zapsán jako velký bojovník a srdcař.

Publikováno

dne

Pět zápasů v řadě gól z pozice záložníka, z toho tři vítězné pár minut před koncem. Tomáš Souček je ve velké formě, čehož si fanoušci Hammers moc váží. Je u nich zapsán jako velký bojovník a srdcař.

West Ham v Srbsku dle očekávání nastoupil s hráči širšího kádru, dokonce i do brány pustil Lukasze Fabianskiho. Na hře týmu to bylo znát, Hammers nebyli proti TSC výrazně lepší a rozhodli až v úplném závěru.

Přesný centr do vápna si našel Tomáš Souček a suverénně propálil gólmana. Hammers díky trefě ze závěru vyhráli a udrželi první místo. V posledním kole mu k jistotě prvního místa stačí domácí remíza s Freiburgem.

Český reprezentant je aktuálně ve velké formě, což ocenili fanoušci, kteří do Srbska dorazili. Po závěrečném hvizdu zpívali „Super Tomáš Souček,“ což defenzivní záložník ocenil potleskem směrem k sektoru.

Byť i West Ham na svých sociálních sítích zveřejnil video s titulkem „Super Tomáš Souček“, při poslouchání videa má sledující pocit, že zní spíše slyší „Super Tom and Coufal“.

Zda se fanouškovský pozpěvek uchytí, ukáží až další zápasy. Souček se každopádně prosadil v pátém utkání v řadě. V Anglii i Česku se řeší, že je mistrem závěrečných minut, všechny trefy totiž padly ve druhé půli.

Co víc, čtyři z pěti tref zaznamenal Souček po 80. minutě. Třikrát rozhodujícím gólem zařídil West Hamu výhru, dvakrát v lize a jednou v rámci EL. Reprezentaci trefil bod v Polsku a následně pečetil triumf nad Moldavskem.

Souček se nyní připravuje na londýnské derby s Crystal Palace. A v Anglii se již píše, že jakmile odbije 80. minuta, českého záložníka musí osobně hlídat hned dvojice hráčů. Jeho nezdolnost se ukazuje být důležitou zbraní Hammers.

Zdroj: YouTube

Reklama

Oblíbené