Spojte se s námi


Chance Liga

Hotovo! Plzeň získala žádaného ligového střelce, obětuje za něj hned dva vlastní hráče

Konečně je hotovo, po dlouho trvajících spekulacích a zaručených informacích plzeňská Viktoria konečně může oficiálně ohlásit příchod ofenzivního fotbalisty, který prošel zdravotní prohlídkou. Dvojice hráčů pak míří opačným směrem.

Publikováno

dne

Konečně je hotovo, po dlouho trvajících spekulacích a zaručených informacích plzeňská Viktoria konečně může oficiálně ohlásit příchod ofenzivního fotbalisty, který prošel zdravotní prohlídkou. Dvojice hráčů pak míří opačným směrem.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Daniel Vašulín prošel zdravotní prohlídkou v Plzni a podepsal se západočeským celkem dlouholetý kontrakt, tedy přesně tak, jak většina fotbalová veřejnosti očekávala již nějakou dobu.

Prvotní informace přinesl webový server inFotbal a nyní je vše oficiální. 92 ligových duelů, 20 vstřelených gólů a 2 asistence. To je Vašulínova bilance v dresu Hradce Králové, jenž tedy nyní 26letý forvard definitivně opouští.

Dle zpráv výše zmíněného serveru Votroci za svou útočnou oporu obdrží částku, která by se měla pohybovat okolo 6 milionů korun českých.

„Jde o typově silového útočníka s velmi dobrou koncovkou, navíc je na tom dobře i po běžecké a herní stránce. Ve svém stále mladém věku je to pro nás zajímavý hráč, u něhož vidím v novém prostředí prostor pro výkonnostní akceleraci. Má potenciál,“ řekl o hráči trenér Miroslav Koubek.

Součástí dohody je i hráčská kompenzace. V rámci ní Plzeň do Hradce Králové pošle za Vašulína hned dva své kmenové hráče. Oba do východních Čech přestupují natrvalo.

Jedná se o stopera Filipa Čiháka, jenž v nedávno skončené sezoně v Hradci úspěšně hostoval, a ofenzivně laděného šikulu Adama Vlkanovu. Vlkanova k Viktoriánům před dvěma lety přišel právě z kádru Votroků.

29letý záložník či křídelník Vlkanova strávil jarní část sezony na hostování v polském Ruchu. V jeho barvách odehrál 12 ligových duelů. Vstřelil v nich 1 branku a zaznamenal 2 asistence. Jeho příchod ale narozdíl od Čiháka zatím oficiálně potvrzen nebyl.

Zdroje: inFotbal, FC Hradec Králové, FC Viktoria Plzeň

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.