Spojte se s námi


Fotbal

Hororový zážitek mají za sebou fotbalistky Arsenalu, jejich letadlo při vzletu začalo hořet!

Letadlo převážející ženský tým Arsenalu FC zpět do Velké Británie mělo závažnou technickou poruchu. Při přistávání na ranveji totiž začalo hořet a fotbalistky londýnského klubu mají tak nechtěný zážitek na celý život.

Publikováno

dne

Letadlo převážející ženský tým Arsenalu FC zpět do Velké Británie mělo závažnou technickou poruchu. Při přistávání na ranveji totiž začalo hořet a fotbalistky londýnského klubu mají tak nechtěný zážitek na celý život.

K velice děsivým okamžikům došlo při nedělním večeru, kdy se měl ženský tým Arsenalu FC vracet z Německa po semifinálovém utkání v rámci Ligy Mistryň proti domácímu Wolfsburgu. Jednalo se o první ze dvou vzájemných střetů.

Tým z Anglie neměl na německé půdě vůbec dobře nakročeno, když po brankách Ewy Pajor a Sveindis Jane prohrával už po 24 minutách 2:0. Hráčky Gunners se ale do utkání vrátily gólem do šatny v podání Rafaelle Souzové.

Na konečných 2:2 upravila skóre Švédka Stina Blacksteiniusová a dveře finálových bran jsou tak oběma celkům otevřeny stejně. Odvetné utkání na Emirates se odehraje 1. května.

Bohužel pro fotbalistky v červeném tím ale večerní drama neskončilo. Dle německého deníku BILD došlo k markantnímu technickému problému Boeingu 747, jenž měl tým po zápase přepravit zpět do Londýna.

Při vzlétání se u jednoho z motorů začaly objevovat plameny a piloti tak byli nuceni okamžitě vzlet ukončit a evakuovat všechny přítomné. Naštěstí nebyl nikdo zraněn a Gunners mohli odcestovat domů v pondělí ráno.

„Náš letoun se při vzletu potýkal s technickými problémy a tým tak byl nucen zůstat přes noc Německu. Tímto chceme poděkovat nejen zaměstnancům letiště, ale i pilotům samotným, za jejich bezprostřední pomoc,“ zněla klubová zpráva.

Tým Jonase Eidevalla se do akce vrátí v pondělí 1. května právě při odvetném střetnutí proti Wolfsburgu. Již teď bylo prodáno přes 50 tisíc vstupenek a vedení doufá, že se kapacita stadionu ve finále zaplní zcela.

Postupující se utkají z jedním z dvojice Barcelona, Chelsea ve finále hraném 3. června na Philips Stadium v nizozemském Eindhovenu.

Zdroj: Sportbible, Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.