Holeše vyřadil Covid, reprezentaci doplní štírek Malínský

Další nakažený hráč, další doplnění nominace. Shodou okolností opět z pražské Slavie. Hráčem, který se taktéž podívá s národním týmem do Skotska, bude Tomáš Malínský.

Zdroj: slavia.cz

Poté, co byli členové národního týmu po návratu z Izraele přetestováni na covid-19, objevil se pozitivní nález u Tomáše Holeše.

Ten přitom nastoupil v obou utkáních, a to jak na půdě Kypru, tak Izraele. Holeš putoval okamžitě mimo skupinu reprezentantů a nějaký čas si pobude v karanténě.

“Žádné příznaky onemocnění naštěstí nepociťuji, cítím se dobře. Teď zůstávám doma. Bohužel se nedá nic dělat, trápí to u nás hodně lidí.

Doufám, že nároďák zápas ve Skotsku zvládne, budu klukům držet palce a myslet na ně, stejně jako na kluky ve Slavii. Držím palce,” poslal vzkaz defenzivní univerzál skrze web Slavie.

V té době možná ještě nevěděl, že je místo něj do národního týmu povolán spoluhráč z Edenu Tomáš Malínský. Ten tak doplní stavy hráčů Slavie opět na číslo 6 – do Skotska poletí Kúdela, Bořil, Masopust, Provod a Ševčík.

Zdroj: slavia.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vitrína dneška: Berbr už nevládne, předseda FAČRu vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal

Překotné události se děly ve fotbalovém hnutí. Pro podezření z korupce a dalších trestních činů byl vzat do vazby intrikán Roman Berbr, předseda FAČR Martin Malík vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal.

Bravo Teplice! Ostatní týmy se ale musí přidat, jinak zanikne jejich výstup do ztracena

Kauza Romana Berbra zahýbala celým českým fotbalem. K celé situaci se vyjadřují jak fanoušci, tak experti či bývalí hráči. Teď se ale ke všemu vyjádřil i předseda představenstva FK Teplice Pavel Šedlbauer a vyzval členy Výkonného výboru FAČR k rezignaci.

Baroš: Tohle byly praktiky mafie, některé týmy jste prostě nemohli porazit

Celým fotbalovým prostředím v České republice v posledních dnech hýbe kauza Romana Berbra v souvislosti s manipulováním zápasů. V pondělní show Tiki-Taka se k celé situaci vyjádřily i fotbalové legendy Milan Baroš s Vladimírem Šmicerem. A ostravský patriot nešel pro kritická slova dvakrát daleko.