Spojte se s námi

Ostatní

Hibernians přivítají v kvalifikaci Ligy mistrů Red Bull Salcburk

Publikováno

dne

Red Bull Salcburk má za sebou další velmi povedenou sezónu, kdy se jim podařilo vyhrát Rakouskou Bundesligu a také ÖFB-Cup.

Letošní sezónu ovšem odstartují pod novým trenérem, kterým se stal Marco Rose, jenž před 4 lety začal trénovat v mládežnických klubech Salcburku a nyní dostal důvěru u prvního týmu.

Z týmu letos odešli křídelník Wanderson a také záložník Laimer Konrad, kterého si Red Bull stáhl do Lipska. I tak má ovšem Salcburk mnohonásobně větší kvalitu, než Maltský tým Hibernians.

Těm by mohli pomoci dva nový Rakušané, kteří letos tým posílili. Do Hibernians přišli záložník Marco Sahanek a obránce Martin Kreuzriegler.

Hibernians již v této kvalifikaci vyřadili estonský tým Flora Tallinn, ovšem Salcburk pro ně bude s největší pravděpodobností konečná v Lize mistrů.

STATISTIKY

  • Salcburk vyhrál 5 posledních soutěžních zápasů.
  • V posledních 6 zápasech Salcburku vstřelily oba týmy alespoň jeden gól.
  • Hibernians vyhrál poslední 4 zápasy, ve kterých vstřelil 12 gólů.

PREDICTION

Salcburk je v tomto utkání jasným favoritem na postup, má přibližně dvacetinásobnou hodnotu týmu Hibernians a na Maltu si hráči trenéra Marca Rose jedou pro povinnou výhru.

Ovšem kurz na výhru Salcburku je velmi nízký a jelikož je tento tým velmi ofenzivně laděný a navíc často inkasují, což potvrzuje i statistika, že v posledních 6 zápasech Salcburku vstřelily oba týmy alespoň jeden gól, doporučoval bych sázku na over 2.5 či 3.5.

Salcburk se jistě bude snažit vstřelit na venkovním hřišti hodně gólů a proto se podle mého názoru jedná o velmi výhodný tip pro tento zápas.

Reklama

Oblíbené