Hejkal o Tijanim: Ať si Jihlava říká co chce. Může hrát deset let, nebo jen dva dny

Tijany se měl stát novým stoperem pražské Sparty, místo toho ale neprošel zdravotní prohlídkou a zůstane v Jihlavě. Přestup se ale týkal i Teplic, se kterými byla Sparta dohodnuta na hostování. Trenér Teplic ale souhlasí se Spartou. “Byl by to risk, do něj nepůjdeme,” říká.

Zdroj: fcvysocina.cz

Dvaadvacetiletý Mohamed Tijani neprošel zdravotní prohlídkou. Verdikt zněl jasně – problém se zkříženým vazem, přesněji chybějící. Sparta tak od plánovaného přestupu odstoupila.

“Není pravda, že by měl hráč akutní problémy. Tuhle zdravotní indispozici má už dlouho. Neomezuje jej to ve hře a víme, že podobné potíže má spousta fotbalistů, co hrají profesionální soutěže,” řekl místopředseda Jihlavy Staněk.

Trenér Teplic Hejkal ale se Spartou souhlasí. “My o něj měli dlouho zájem, pak se do toho vložila Sparta, byli jsme domluveni s ní, že u nás bude hostovat. Ale dopadlo to, jak to dopadlo. Ať si Jihlava říká, že hrát může, ale podle mě je to bez křížového vazu složitější. Může hrát deset let, nebo dva dny. Byl by to risk, do něj nepůjdeme,” řekl.

Teplice jsou tak nadále bez posil. “Na některé čekáme, jestli jednání s nimi a s jejich kluby dopadnou. Pořád chci stopera, koukáme také po krajních hráčích. Nechceme se unáhlit, nechceme vzít první jméno jako záplatu za Tijaniho jako náplast. Volají nám agenti, jsme zasycení nabídkami. Chceme ale důkladně vybírat,” dodává.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Jak to bylo s Křetínského kabelou? Bývalý předseda disciplinární komise popisuje, co ukrývala

Viktoria Plzeň se chová nemravně, ovlivňuje zápasy – takový byl obsah tzv. Křetínského kabely, kterou majitel Sparty Praha brněnský podnikatel Daniel Křetínský...

Volní hráči, kteří by mohli posílit české kluby. Je mezi nimi bývalý hráč Slavie i reprezentant Slovenska

Jak tomu již bývá, tak ke konci sezóny se hladové kluby slétnou na volné hráče. A není divu. Je jich nedostatek, kvalitních...

Kotel Sparty se loučí! Od nové sezony bude fandit jinde

Kotel pražské Sparty se loučí se svým tradičním místem. Vedení týmu z Letné tak učinilo po dohodě se zástupci vlajkonošů, kteří se...