Spojte se s námi


Chance Liga

Hejda po Baníku: V posledních zápasech prakticky ze všeho dostaneme gól. Je třeba koukat se už i za sebe

Plzeňská Viktoria si připsala pátou jarní porážku a bezpochyby se dá říci, že definitivně vypadla z boje o titul. V Ostravě byla lepším týmem, avšak shořela na produktivitě. Co po zápase řekl kapitán Lukáš Hejda?

Publikováno

dne

Plzeňská Viktoria si připsala pátou jarní porážku a bezpochyby se dá říci, že definitivně vypadla z boje o titul. V Ostravě byla lepším týmem, avšak shořela na produktivitě. Co po zápase řekl kapitán Lukáš Hejda?

Viktoria Plzeň zažívá obrovský výsledkový propad. Na jaře vyhrála z jedenácti zápasů pouze čtyři, přičemž pětkrát prohrála a ve dvou případech remizovala.

Poslední porážka přišla v neděli, kdy Viktoriáni sehráli zápas v Ostravě. Na Baník byli nicméně krátcí, alespoň co se produktivity týče.

Plzeň byla lepším týmem, avšak vynikající brankář Jiří Letáček ostravský celek podržel a dva góly Muhameda Tijaniho stačily k vítězství 2:1.

„V posledních zápasech prakticky ze všeho dostaneme gól, my trefujeme tyčky a nejsme schopni to dotlačit do brány. Nevím, jestli je to o smůle, ale nedáváme absolutní gólovky, a to se opakuje,“ řekl Hejda na tiskové konferenci.

Viktoria je na jaře až sedmým nejlepším týmem a z 11 zápasů získala pouhých 14 bodů. Nutno ovšem říci, že oproti podzimu má mnohdy i smůlu.

„Na podzim nám to tam padalo, i minulou sezonu jsme byli schopni dát z minima maximum, ale teď se ta karta otočila proti nám. Myslím si, že jsme neodehráli špatný zápas, ale soupeř dá ze dvou šancí dva góly a my to potom naháníme v křeči…“ dodal.

V závěru Viktoria tlačila a nebyla daleko vyrovnání, Matěj Vydra ale napálil tyč a do Plzně se tak hráči museli vracet s prázdnou.

„Vnímali jsme, že jsme to mohli trošku zdramatizovat. Nevzdáváme se, ale je třeba koukat se už i za sebe,“ zakončil Hejda, který si uvědomuje, že Bohemians ve formě mohou třetí místo ještě ohrozit.

Zdroj: FC Viktoria Plzeň

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.