Spojte se s námi


Fotbal

Hazard je prakticky už bývalý fotbalista, říká bývalý útočník Realu Madrid

Eden Hazard a exfotbalista? Brzy krutá realita. Belgický útočník prožívá v Realu Madrid noční můru a bývalý forward Los Blancos Predrag Mijatovič jej tak i označil.

Publikováno

dne

Eden Hazard a exfotbalista? Brzy krutá realita. Belgický útočník prožívá v Realu Madrid noční můru a bývalý forward Los Blancos Predrag Mijatovič jej tak i označil.

Mijatovič strávil v Realu Madrid tři sezóny v letech 1996-1999, odehrál 118 zápasů a loučil se s bilancí 36 gólů a 14 asistencí. Vyhrál také La Ligu a Ligu mistrů.

Své slovo tedy k současnému kádru Realu Madrid má. V rozhovoru pro Radio MARCA se tak vyjádřil k několika současným tématům.

“Real Madrid, stejně jako všechny velké týmy, má dobré i špatné momenty. Ve chvíli, kdy si ostatní myslí, že Real Madrid je mrtvý, tak se začínají dít zajímavé věci,” uvedl Mijatovič k současnému poklesu formy Realu.

Královský klub se totiž po pauze nevrátil v dobré formě. V žádném zápase nepodal dobrý výkon, prohrál navíc s Barcelonou ve finále Superpoháru a prohrál i v lize s Villarrealem.

Hodně se také mluví o současném kádru, zda nepotřebuje posílit. Podle fanoušků rozhodně ano, Carlo Ancelotti však prohlásil, že tým je dobrý a žádná posila v lednu nepřijde.

“V lednu nejsou přestupy potřeba, v létě ano. Chybí útočník, kreativní záložník a beci. Slyšel jsem, že pracují na Bellinghamovi. Já sním o Mbappém v Realu, dříve nebo později musí být hráčem Los Blancos,” říká Mijatovič.

A momentální hráči kádru? “Modriče si budeme ještě chvíli užívat,” říká autor 76 startů za Jugoslávii. “To s Hazardem je neskutečné, nikdo to nečekal. Mluvit o něm je jako mluvit o bývalém hráči,” dodává Mijatovič.

Zdroj: MARCA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.