Reklama

Haškové už v Česku hrát nemohou, říká Hašek starší. Kde nastupují oba jeho synové?

Martin Hašek starší momentálně není trenérsky aktivní, čas od času se ale pohybuje v televizích, kde dělá experta při fotbalových utkáních. Kde momentálně nastupují oba jeho synové a proč dle něj již nemohou hrát v Česku?

Martin Hašek starší je bratrem Dominika Haška, bývalého vynikajícího hokejového brankáře. Úspěšná sportovní rodina Hašků se rozrostla i díky synům Martina.

Martin Hašek mladší a Filip Hašek nastupovali v mládeži za pražskou Spartu, postupem času ale odešli do Bohemians 1905. Příběh Martina je celkem známý, jeho potíže s pražskou Spartu již zmiňovat nemusíme.

Po angažmá v druholigovém německém Würzburgeru odešel jako volný hráč do druholigového tureckého Erzurumsporu, kde začal nastupovat.

A co jeho bratr Filip? Ten po odchodu svého otce v Bohemians příliš nenastupoval a po konci smlouvy z České republiky odešel.

Momentálně je hráčem druholigového řeckého týmu Olympiakos Volos. Klub měl finanční potíže a hledal kvalitní fotbalisty, kteří by mohli přijít zadarmo.

Hašek starší tvrdí, že oba hráči mají navíc, než na tyto celky či ligy. “Ale mají klid, mohou se soustředit jen na sebe a fotbalovou kariéru. Haškové už v Česku hrát nemohou!” řekl v rozhovoru pro Aktuálně.

Zdroj: Aktuálně, Livesport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Myslím, že Sparta remizuje ve Zlíně 2:2 nebo vyhraje 2:1. A Vašek Drchal se mi líbí víc než celej Hložek s Karabcem dohromady. A už ukázal, že praxe v Bolce mu pomohla se po zranění opět dostat do formy…

  2. No jestli to nebude obecně špatnou pověstí pokud jde o tuhle rodinu, násilí při rekreačním sportu, arogance, v opilosti odmítání zaplatit útratu s tím, že je čest , že si “Dominátor” přijel zahrát golf, donášení “z kabiny” Hřebíkovi, protekce synka v Bohemce … On ten Martin se ani moc nemusel snažit, že takto dopadl. Na druhou stranu management Sparty v čele s Rosou je jedna velká zoufalost

  3. No, oni mnozí jiní se nechovají lépe a kdyby to ve Spartě klapalo dobře, nebylo by co a třeba donášet. Sportovně oni jsou dobří a když nám dělali slávu, to jsme halekali blaženě jinak. Každopádně, je to škoda. Jsou to naši, Češi, a je to sport. To,m že se mladej zachoval ke Spartě naprosto blbě, je taky pravda, ale spíš by to chtělo rozkrýt pravdu, ne vést linč.

  4. Má pravdu, v ČR hrát nemohou.
    Na první ligu nemají vý konnost, Filip ani na druhou a charakterově…
    Žádný trenér, kromě Haška st. by je do mužstva nevzal.
    Nasadit si vši do kožichu nikdo nechce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené