Spojte se s námi


Fotbal

Hancko na cestě z Feyenoordu? O slovenského stopera se zajímá úřadující mistr Serie A, za kolik by mohl odejít?

Dávid Hancko má podle posledních zpráv odejít z Feyenoordu. O slovenského beka už dříve projevily zájem dva věhlasné kluby – Liverpool a Paris Saint-Germain. Nyní se k zájemcům přidala také Neapol, informuje La Gazzetta dello Sport.

Publikováno

dne

Dávid Hancko má podle posledních zpráv odejít z Feyenoordu. O slovenského beka už dříve projevily zájem dva věhlasné kluby – Liverpool a Paris Saint-Germain. Nyní se k zájemcům přidala také Neapol, informuje La Gazzetta dello Sport.

Stoper Hancko přestoupil do Feyenoordu z pražské Sparty v srpnu roku 2022, celek z Rotterdamu do pokladny na Letné poslal přes osm milionů eur.

Šestadvacetiletý slovenský reprezentant se prakticky okamžitě zařadil mezi opory defenzivy Feyenoordu, když už v sezóně odehrál 31 ligových zápasů a dalších deset startů přidal v Evropské lize. A byl to velmi úspěšný ročník.

Hancko totiž Feyenoordu pomohl k zisku titulu, na který právě celek z Rotterdamu čekal šest let. Nyní je nizozemský klub druhý a s náskokem devíti bodů na druhé Twente směřuje do Ligy mistrů.

Nelze se tak divit tomu, že si evropské velkokluby kromě jiných hráčů všimli také Hancka a jeho fotbalového umu. Konkrétně se jedná o Liverpool a Paris Saint-Germain, přičemž podle posledních zpráv projevila o rodáka z Prievidzy také Neapol.

Za kolik by mohl Hancko odejít?

La Gazzetta dello Sport totiž informovala o tom, že Feyenoord si Hancka cení na 45 milionů eur a v Rotterdamu už se údajně poohlížejí o náhradě. Tím by mohl být Konstantinos Koulierakis z PAOKu.

Nutno dodat, Hanckova tržní hodnota podle renomovaného webu Transfermarkt v současné době činí 35 milionů eur. A vzhledem k zisku titulu tedy požadavky Feyenoordu nejsou daleko od reálné sumy potenciálního transferu.

Napoli Magazine pak zmiňuje hráčův obrovský pokrok a uvádí, že ve Fiorentině jsme viděli jen málo z jeho fotbalových kvalit. Právě ve Florencii totiž Hancko působil před příchodem do Sparty, která za něj tehdy dala dva a půl milionu eur.

Zdroj: La Gazzetta dello Sport, Napoli Magazine, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.