Spojte se s námi


Fotbal

Guardiola jako kouč Bayernu či tenisové hvězdy? Slavný trenér navštívil Wimbledon, od Zvereva se dočkal zajímavých žádostí

Lepšího trenéra na světě zřejmě nenajdete, možná ani ve fotbalové historii. Pep Guardiola je živoucí legendou, která aktuálně vede Manchester City, z nějž učinil jeden z nejlepších klubů planety. Nyní si ale užívá volna a vyrazil navštívit tenisový Wimbledon. Dočkal se tam ale nečekaných žádostí.

Publikováno

dne

Lepšího trenéra na světě zřejmě nenajdete, možná ani ve fotbalové historii. Pep Guardiola je živoucí legendou, která aktuálně vede Manchester City, z nějž učinil jeden z nejlepších klubů planety. Nyní si ale užívá volna a vyrazil navštívit tenisový Wimbledon. Dočkal se tam ale nečekaných žádostí.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
  • Pep Guardiola si užívá volno a navštívil Wimbledon
  • Sledoval zápas Alexandera Zvereva
  • Tenisová hvězda měla nečekané žádosti

Manchester City za sebou má další úspěšnou sezonu a překonaný rekord. Pep Guardiola sice se svým týmem nedokázal zopakovat historickou sezonu, v níž vyhráli jeho svěřenci treble, nicméně Citizens počtvrté v řadě opanovali Premier League, což se nikdy před tím jinému týmu v historii anglického fotbalu nepovedlo.

Po osmi letech v Anglii už nemá komu co dokazovat. Vyhrál vše, co se dalo. Stále vylepšuje herní projev svého týmu. Pořád se sám vyvíjí. I proto se v poslední době čím dál více spekuluje, jestli nezamíří za další výzvou.

Podle britských médií odkoučuje Guardiola v Premier League ještě jednu sezonu. V létě 2025 by mohl Etihad Stadium po devíti letech opustit. Ostatně sám přiznal, že má blíže k odchodu než k setrvání. A co bude dál? Toť otázka, pár možností se ale nabízí. Jednu z nich nahlas vyslovila překvapivě tenisová hvězda, navíc přímo před zraky fenomenálního stratéga.

Pep Guardiola dostal nečekané žádosti

Bývalý kouč Bayernu Mnichov či Barcelony navštívil v době, kdy má volno, tenisový Wimbledon. Konkrétně přišel na zápas Alexandera Zvereva, světové čtyřky, proti Cameronu Norriemu. Německý hráč potvrdil roli favorita a za dvě a půl hodiny porazil Brita ve třech setech.

Zverev si navíc všiml, že je Guardiola v ochozech, čemuž se věnoval v pozápasovém rozhovoru přímo na kurtu. V první řadě vzdal trenérské legendě hold, v řadě druhé přišel se zajímavými žádostmi.

„Máme tu mnoho skvělých hostů, pro mě například legendárního trenéra Pepa Guardiolu. Když jsem ho viděl, hrozně jsem znervózněl. Děkuju, že jsi přišel, je to pro mě velká pocta,“ nechal se slyšet Zverev.

„Ale ještě poslední věc. Bayern Mnichov potřebuje trenéra. A až skončíš s fotbalem, můžeš mě kdykoliv koučovat v tenise,“ dodal německý tenista.

Kdyby se Guardiola skutečně vrátil do Bayernu, bylo by to velkolepé. Motivaci by měl. S týmem nevyhrál Ligu mistrů, což by si určitě přál. Spíše však lze čekat, že půjde za jinou výzvou. Obzvláště, když má mnichovský celek nového trenéra v podobě mladého a talentovaného Vincenta Kompanyho.

Zdroj: Wimbledon, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.