Fulham po výborném výkonu porazil West Bromwich a dostal se z pásma sestupu

Fulham slaví první výhru v této sezóně Premier League. Chalupáři si v domácím prostředí poradili díky gólům z první půle s West Bromwichem a po výhře 2:0 jej předskočili v tabulce.

Premier League
Zdroj: Premier League

První šanci zápasu měl hostující Townsend, jeho střílený centr ale skončil jen na břevně. Další pořádná šance přišla až ve 26. minutě, kdy se po chybě v defenzivě WBA trefil Dercodova-Reid.

Hned čtyři minuty nato přišel druhý gól. Mitrovič sklepl míč Ainovi, jenž ho levačkou poslal do levé šibenice. Snížit mohl ve 37. minutě Grant, levačkou ale branku netrefil. Do kabin se tak šlo za vedení Chalupářů 2:0.

Druhou půli otevřela střela Andersena, ten však mezi tři tyče nezamířil.

Další šance přišla až v 81. minutě, Dercodova-Reid ale poloprázdnou bránu netrefil, míč poslal do obránce West Bromwiche, jenž míč odrazil pryč.

Následně to zkoušel Lookman, jeho pokus ale obrana hostí zblokovala. Hosté se ani v závěru nedostali do žádného tlaku a po prohře 0:2 se propadli na osmnácté místo.