Fotbalová revoluce? Šmicer, Baroš, Koller či Sivok představili novou iniciativu

Od zatčení Romana Berbra se prakticky nic nového ve fotbalovém prostředí v České republice nestalo. Nedošlo k nějaké sebereflexi ani vyjádřením FAČRu, až na jeden případ. Právě tento fakt byl impulzem k tomu, aby zdejší fotbalové legendy spustily novou iniciativu s názvem Fotbalová revoluce.

Zdroj: liverpoolecho.co.uk

Je to už nějaký pátek od momentu, kdy byl zatčen Roman Berbr. Přesto se nekonají nějaké větší změny, což je důvod, proč vznikla nová iniciativa pod názvem Fotbalová revoluce. Jejím vedoucím je redaktor CNN Prima NEWS Ondřej Lípa, přičemž jeho myšlenku podporují legendy jako Šmicer, Baroš, Koller či Sivok.

Jaký je její účel? Má oslovit především lidi, kteří ve fotbale pracují na okresech a právě těmto lidem má vysvětlit, že pokud se nechopí iniciativy oni, nezmění fotbalové prostředí v České republice nikdo jiný.

„Tím, že tady teď sedíme, tak trochu suplujeme práci svazu. Chceme, aby z fotbalu vymizela slova jako jízdenka. Vždyť lidi se tomu finálnímu produktu kolikrát smějí. Chceme iniciovat zdravé dobré lidi, které ten dosavadní systém likvidoval,“ nechal se na tiskové konference při prezentaci iniciativy slyšet Vladimír Šmicer.

Mimo hráče se do iniciativy zapojuje také Rudolf Řepka, bývalý generální sekretář FAČR, či odborník na výchovu mládeže Antonín Barák starší. „Projekt má informovat veřejné prostředí. Mnoho členů fotbalové rodiny nám píše a volá, že by chtěli pomoct očistit fotbal a přiložit ruku k dílu. Ale zkrátka neví jak. Proto jsme s kolegy šli do této iniciativy,“ tvrdí Řepka.

„Cílíme i na aktivaci lidí, kteří z fotbalového prostředí odešli. Dělali to dobře a s láskou, jenže pochopili, že pro jejich úmysl není v danou chvíli pochopení a příležitost. Spousta osob byla pošlapána a umlčena. Tito lidé neměli možnost svůj potenciál využít. Chceme, aby lidé na okresech a krajích začali být aktivní – hovořili spolu a setkávali se. Měli by pak vybrat někoho, kdo má především důvěryhodnost a vysoký morální kredit,“ doplnil Barák.

Veškeré informace a jak se do iniciativy zapojit najdete zde.

Zdroj: tisková konference iniciativy Fotbalové revoluce

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Zas…. schvalovač poklekávání primitivní chlap Šmucer ať jde do hajzlu a nikam se necpe !!! Všichni kromě Baroše celou dobu drželi huby a najednou si hrajou na odbojáře a hlavně Šmicer !!!

    • Přesně jste to napsal: Všichni kromě Baroše celou dobu drželi huby a najednou si hrajou na odbojáře a hlavně Šmicer !!! Svatá slova!

  2. V každém případě je nyní ta správná doba to dát do pořádku.Nejlépe by to paradoxně vyčistil ten,který se léčí v Brně v Bohunicích s koronavirem.Kdyby začal zvonit,kdo všechno od divizních týmů po ligové za ním chodil,kdo nosil igelitky kožené kabele až po obálky.Jmenovitě na která utkání nominovali ty poctivé rozhodčí s úkolem zajistit příznivý výsledek těm,kteří se drželi léta hesla,kdo maže ten jede.Pane Berbr prosím Vás pomozte rozkrýt tuto propletenou chobotnici.Pokud by to udělal ,tak v lize od příštího ročníku zbude dle mého Bohemka,Teplice možná Baník,České Budějovice z druhé možná dva v Čfl tak tři v Msfl 5 a v divizích slabá polovina.Z rozhodčích současných ligových ani jeden z nižších soutěží opět slabá polovina.Bojím se ,že to dopadne,jak po sametové revoluci po 30-letech je premiérem údajný Estébák komunisti ve vládě a republika vybílená soudcovská mafie kryje miliardáře,kteří nabyli majetek poctivou prací(házením lopatou do míchačky)a loupežník za 3 rohlíky dostal 4 roky.Jak říkal soudruh Paroubek jedině se spojit s marťany nebo,žeby se Sparťany no nevím,už v tom mám trochu chaos.

    • Ale oproti tomu co se tam cpe ze všech sil Šmicrovy ten Baroš jako jediný několikrát veřejně řekl co si myslí o Berbrovy – rozhodčich a delegátech volíci ty šmejdy sedící ve vedení Fačru !!! Než vychcanej primitiv Šmicer to ať tam je raději snad i Vízek který do Berbra a spol. “šije” již x let !!

    • Ozzy, Ozzy! Jestli máš doma zrcadlo, tak se do něj koukni. Co tam vidíš? Idiota, kterému není rovno, hňupe!

  3. Pánové toto je cesta nevím co to ty exreprezentanty napadlo?Zrovna v době,když se pan Malík spojil s UEFA a chce využít bohaté zkušenosti,jak zamést úplatky ve fotbale podobně,jak se to podařilo ve FIFA a UEFA.Mrzí mně iniciativa nějakýho Šmicra,Baroše,Kolera plebejce,které ve fotbalovém světě nikdo nezná.Takový Horník,Pelta,Berbr,Malík ty už mají větší renomé ve světě jak bývalí fotbalisti.Ty už český fotbal ve světě,tak zprofanovali,že se zato budou stydět ještě Barošovi vnuci.Když ještě čtu stupidní názory no to jsou ti praví a nebo ještě si ta parta dá bílé košile,tak nemohu nevzpomenout na Adamcovi kosmetické změny ve vládě v listopadu 89.Pánové držím palce vyperte to do vánoc ze strahova a využijte k tomu třeba i tvrdé jádro fanatiků z ligových oddílů(takové fotbalové lidové milice) a zopakujte historicky proslulou Pražskou defenestraci.Ti okresní frajeři následně zdrhnou sami.Po jejich odstoupení provést na všech úrovních od okresů po Strahov povinně Forenzní Audyty.Okresů se nebojte vesnické oddíli mají ve většině případů,ještě větší zájem na očistě českého fotbalu než ligáči.Vychovávají žáčky k lásce ke sportu-kopané a těžce musí vysvětlovat 10 letému hráči proč si sudí vymyslel pokutový kop v poslední minutě.Většina rodičů se skládá na balony dresy a chod klubu a podrazáci ligový rozhodčí si jedou na společnou tréninkovou dovolenou za miliony placenou z vybraných členských příspěvků.Přitom v této zemi neexistuje obor lépe placený nežli Ligový sudí.Kdo vydělá za hodinu a půl 70 000 Kč´a k tomu DPH za pískání dle zadání STEBAKA s krycím jménem taťka.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

West Ham vs. Manchester United: Preview a tipy na sázení

Manchester United dokázal v Premier League vyhrát 8 venkovních zápasů v řadě, tuto sérii se však bude snažit překazit rozjetý West Ham.

Mužstvo si konečně zvyklo na trenéra, vysvětluje Ladislav Minář vydařený start Sigmy Olomouc

Sigma Olomouc zažívá vynikající vstup do nové sezony. V ligové tabulce totiž nahání Spartu a Slavii, za sebou nechává Viktorii Plzeň. Co za tím stojí? Čekají tým v zimě nějaké změny? Nejen na to odpovídal v rozhovoru pro Ruik sportovní manažer Ladislav Minář.

Okénko minulosti: Hejkal je prvním odvolaným trenérem. V samostatné české lize drží prvenství Táborský

Jen devět kol vydržel na teplické lavičce trenér Stanislav Hejkal. Po domácí porážce se Spartou Praha (0:1) byl s bilancí pouhých dvou výher vedením klubu odvolán.