Spojte se s námi


Fotbal

Fotbalistky Slavie chtějí první body v Lize mistryň. Po vyrovnaném zápase jim máme co vracet, řekla Khýrová před St.Pöltenem

Slávistky v Lize mistryň dosud nevyhrály a bez bodů se drží na poslední příčce skupiny B. Nyní mají šanci na nápravu, odcestovaly totiž do Rakouska, kde na ně čeká rakouský St.Pölten. Ten Slavii na domácím území porazil gólem v nastavení.

Publikováno

dne

Slávistky v Lize mistryň dosud nevyhrály a bez bodů se drží na poslední příčce skupiny B. Nyní mají šanci na nápravu, odcestovaly totiž do Rakouska, kde na ně čeká rakouský St.Pölten. Ten Slavii na domácím území porazil gólem v nastavení.

Postup do Ligy mistryň byl obrovským úspěchem. Slávistky vydělaly 10 milionů korun, což ženskému týmu rozhodně pomůže v dalším růstu.

V milionářské soutěži už to ale taková paráda není. Ačkoliv sešívané předvedly dobré výkony, padly S AS Řím, Wolfsburgem i St.Pöltenem, přičemž se ani jednou gólově neprosadily.

Ve druhé polovině skupiny se tak pokusí o zlepšení, ačkoliv to na postup již téměř jistě nebude. První šanci dostanou již ve čtvrtek, kdy hrají v Rakousku.

St.Pölten v Mladé Boleslavi, kde hráčky Slavie hrají v Lize mistryň domácí zápasy, vyhrál až gólem v nastavení, což bylo poměrně kruté.

„Proti St. Pölten se nám nedařilo kombinovat a nehrály jsme naši hru, kterou v odvetě budeme chtít ukázat. Určitě se budeme muset zaměřit na proměňování šanci, ve třech zápasech se nám ještě nepodařilo vstřelit branku a bez toho vyhrát nemůžeme.

Mrzí nás i poslední ligový zápas s Libercem, kde jsme prohrály 1:2, chtěly jsme si do příštího roku udržet náskok v tabulce a přezimovat na prvním místě, což se bohužel nepovedlo.

I přes neúspěch v domácí lize se musíme soustředit na tři důležité a těžké zápasy Ligy mistryň, které nás čekají do konce roku, chceme zabojovat a určitě získat nějaké body.

St. Pöltenu máme po vyrovnaném zápase a těsné prohře co vracet,“ řekla v rozhovoru pro klubový web obránkyně Slavie Michaela Khýrová.

Slávistky se pokusí napravit i ligové zaváhání. Poprvé od roku 2008 padly v lize s někým jiným, než je Sparta, a to s Libercem 1:2. Vítězný gól severského celku padl taktéž v nastavení.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.