Spojte se s námi


Fotbal

Fotbalista roku proti Estonsku zazářil! Jak Tomáš Souček zhodnotil svůj hattrick?

Tomáš Souček vstřelil svůj první reprezentační hattrick. Podílel se, tak na vysoké výhře 6:2 nad Estonskem a pomohl České republice k zisku prvních 3 bodů v kvalifikační skupině. Jak Souček zhodnotil svůj hattrick?

Publikováno

dne

Tomáš Souček vstřelil svůj první reprezentační hattrick. Podílel se tak na vysoké výhře 6:2 nad Estonskem a pomohl České republice k zisku prvních 3 bodů v kvalifikační skupině. Jak Souček zhodnotil svůj hattrick?

Zdroj: West Ham United

Jeho góly přišly ve 32., 43. a 48. minutě. Každý gól byl úplně z jiného soudku, první zásah přišel typickým způsobem, na který jsme zvyklí z Premier League.

Naskočil si na rohový kop a poslal míč na zadní tyč branky gólmana Aksalua, který byl na přesnou hlavičku krátký.

Druhý gól byla výstavní trefa ze střední vzdálenosti! Dlouhý nákop sklepl Patrik Schick, bývalý exslávistický kapitán si míč připravil skvělým prvním dotekem a utaženým nártem překonal Aksalua podruhé.

Hattrick završil po povedené týmové akci, když mu před prázdnou branku předložil míč Pavel Kadeřábek. Po závěrečném hvizdu si český fotbalista roku 2020 vzal na památku míč, který mu přinesl první reprezentační hattrick v kariéře.

Nyní už k tématu! Jak samotný „kladivář“ Tomáš Souček zhodnotil svůj hattrick?

„Hnedka ten první gól, to bylo již poněkolikáté spojení se Sampim(Janktem) z rohu. Druhý gól? To se mi konečně povedla střela z dálky. Za třetí děkuju Kadeřovi, že mi nahrál, protože mohl střílet, byl sám na gólmana, ukázal týmovost a nahrál mi na hattrick,“ řekl Souček pro ČT Sport.

„Jsem strašně rád, že jsem mohl pomoci týmu a že jsem mohl dát hattrick v reprezentaci. Je to skvělé. Děkuji klukům, že mi to tak krásně připravili. Každého gólu si strašně vážím. Nikdy na to nezapomenu,“ dodal.

Zdroje: ČT Sport, Livesport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.