Finové ztrapnili Francouze výhrou 2:0, Portugalci si zastříleli proti Andoře

Středeční večer nabídl řadu zajímavých přátelských zápasů. Portugalsko nastřílelo sedm gólů, Francie nečekaně prohrála s Finskem a duel mezi Nizozemskem a Španělskem skočil remízou. Česká republika pak nestačila na výběr Německa.

Zdroj: goal.com

Italové si doma poradili s Estonskem vysoko 4:0. Dva góly vstřelil záložník Freiburgu Vincenzo Grifo. Šlágr mezi Nizozemskem a Španělskem skočil remízou 1:1, když na gól Sergia Canalese zareagoval ve druhé půli Donny van de Beek.

V utkání s Andorrou si zastřílelo Portugalsko. Výhru 7:0 zařídilo šest různých střelců, jedním z nich byl i Cristiano Ronaldo.

Naopak ostudou porážku si doma připsala Francie, ta díky dvěma gólům v rozmezí tří minut nestačila na Finsko a prohrála poměrem 0:2.

Belgie potvrdila roli favorita a porazila Švýcary 2:1, přičemž obě trefy obstaral hroťák Crystal Palace Michy Batshuayi. Ve skandinávském derby zvítězilo díky gólům z druhé půle Dánsko nad Švédskem 2:0.

Ve zbývajících zápasech vyhrálo Řecko nad Kyprem, Rumunsko nad Běloruskem, Bulharsko nad Gibraltarem, Rakousko nad Lucemburskem a Polsko nad Ukrajinou. Nerozhodně skončila střetnutí Ázerbájdžánu se Slovinskem a Kazachstánu s Černou Horou. Závěrem porazila Albánie Kosovo a Litva Faerské Ostrovy.