Reklama

Finále Eura nabídlo zajímavé i katastrofální momenty anglických příznivců!

Anglie byla před finálovým zápasem Eura v obrovském očekávání. Fanoušci se začali scházet už 6 hodin před výkopem a náměstí všech měst se začala plnit davy fanoušků. Začalo to zpěvem a fanděním, bohužel stoupající hladina alkoholu v krvi a předzápasový adrenalin vedl i k velice nešťastným momentům a Anglie nám ukázala, že by nám v mnoha ohledech neměla jít příkladem.

Při Italské hymně nechybělo typické bučení, které “zdobilo” některé anglické gentlemany po celý turnaj. Anglie hrála drtivou většinu zápasů na domácí půdě ve Wembley, takže tohle nechutné gesto pocítilo před Itálií už několik národních týmů.

Anglie se ujala velice brzkého vedení, konkrétně v čase 01:57 a jednalo se o historicky nejrychlejší gól ve finále mistrovství Evropy. To samozřejmě anglickým fanouškům velice vonělo. Dokud byla Anglie ve vedení, tak tvořili parádní atmosféru.

Během zápasu se jeden fanoušek utrhl pořadatelům a vběhl na hřiště kamery ho však nechaly absolutně bez povšimnutí. Výtržník se může těšit na pořádně mastnou pokutu a na to, že se možná dokonce života nepodívá na fotbalový stadion.

V Anglii ještě upoutala pozornost blonďatá fanynka s dresem Manchester United, které mělo nápis paní Grealishová a symbolické číslo 69. Hlavní problém celé scénky není její láska k anglickému sympaťákovi, ale to že Grealish je stále hráčem Aston Villy.

Co se týká fandění, tak Wembley hodně znervóznilo po vyrovnávací brance Itálie. Poté fanoušci výrazně zpívali pouze známé písničky, co hráli v oddechových časech mezi prodloužením.

Když nakonec Itálie zvítězila v penaltovém rozstřelu, tak se značná část fanoušků okamžitě sbalila a odešla. Na druhou stranu hodně příznivců zůstalo v ochozech a smutným anglickým hráčům tleskalo i přes prohru. Teď se však pojďme vrátit v čase před samotné utkání!

Momenty před finálem Eura

Více ošemetné i katastrofální momenty se staly především před začátkem zápasu. Vášnivý fanoušci se totiž pokoušeli dostat do útrob Wembley i bez vstupenek a některým jedincům se to dokonce povedlo.

Přitom už 6 hodin před výkopem fanoušci tvořili nedaleko Wembley nádhernou atmosféru.

Bohužel v následujících hodinách propuklo i násilí. Masové šílenství začalo před Wembley i v jeho útrobách.

Sociální sítě jsou zahlceny absolutně nedůstojným chováním některých anglických fanoušků, kteří se kolikrát i mezi sebou napadali.

Zdroje: OptaJoe, BettingOdds, ČT Sport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené