Film Vyšehrad s Lavim na televizních obrazovkách nebude

Film Vyšehrad, který navazuje na stejnojmenný seriál, je již dotočen. Diváci se na něj mohou těšit na jaře 2021, kdy by měl jít do kin. Naproti tomu v televizi ale Vyšehrad neuvidíme.

Zdroj: Film Vyšehrad – Bioscop

Seriálový fotbalista Julius Lavický, kterého hraje Jakub Štáfek, se již na jaře příštího roku objeví v celovečerním filmu, jenž ponese stejný název jako seriál, tedy Vyšehrad.

Tvůrci filmu se domnívají, že díky příliš ostrému humoru nebude film vhodný pro televizní vysílání. Žádná ze stanice také zatím neprojevila zájem o jeho odvysílání.

Přesto by Vyšehrad měl být úspěchem. „Ti, kdo Vyšehrad neznali, tam najdou spoustu vtipných situací ze sportovního světa, a ti, kteří seriál mají rádi, budou z filmu určitě nadšení,“ říká Štáfek.

Kromě tradičních postav známých ze seriálu v podání Štáfka, Davida Prachaře, Ondřeje Pavelky a Jiřího Ployhara, by se ve filmu měli představit i třeba David Novotný nebo Jaroslav Plesl.

K vidění také bude řada sportovců, mimo jiné Patrik Berger, Vladimír Šmicer, Jan Koller, Václav Kadlec, Lukáš Zelenka a další.

Zdroj: novinky.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Ty “Žádná ze stanice….”,radši budou stále dokola vysílat sračky,ale především hutně prokládané reklamou. A vo tom to je!

  2. Nojo tak hlavně že ty debilní Tv stanice stále dokola opakují každý rok stejné debilárny kde se furt střilí zabíjí vybuchují auta a města a pro “zpestření” to proloží 1213 díly ultra debiláren typu – ulice – sestřičky – ordinace v ružové a nebo mega hovadinou zlatá maska ! 😁

  3. Myslím.že by nato mohli navázat nové díly o Berbrovi,Rogozovi Grimmovi Chovancovi Damkové a všech těch skutečných protagonistech a pokud budou před úplatnými soudy zpívat,tak to skončí,až na Okresech.Tím to bude seriál dlouhý,jak Ulice s Téměř 4 000 díly.To se vyplatí Barandovu koupit ten tam opakuje Honzu Musila ve stupidních Jak to dopadlo,když auto zapadlo a pana majitele Moje zprávy z vysoké trávy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kevin Lafrance: V Mostu pro mě všechno začalo. Vaclík? Už na Žižkově bylo vidět, že udělá velkou kariéru

Obránce Kevin Lafrance je reprezentantem Haiti, pro kterého začala profesionální kariéra v FK Baník Most. Během působení v České republice nastupoval i za pražské celky Slavii a Žižkov.

Koronavirus kosí český fotbal! Kvůli nákaze byl odložen další ligový zápas

Česká fotbalová liga se sice po pauze způsobené koronavirovou krizí znovu rozběhla, testování v klubech ale přesto brání bezproblémovému odehrání všech duelů.

Spurs jsou dle procent aktuálně nejlepším týmem napříč evropskými soutěžemi

Manažer José Mourinho ordinuje již rok svůj styl hráčům Tottenhamu a po komplikované první sezoně se mu podařilo Spurs vybičovat ke skvělému startu v Premier League.