Fevoluce si připisuje další úspěch! V kolika okresech již byli zvoleni předsedou OFS jejich činovníci?

Na sklonku minulého roku přišla skupina bývalých fotbalistů, činovníků a podporovatelů českého fotbalu s projektem Fevoluce. Záměr byl jediný – a to očistit český fotbal a zbavit se takzvaných „Berbrovců.“ I přes počáteční ne úplně pozitivní ohlas začíná parta okolo Vladimíra Šmicera sbírat body. V probíhajících volbách na předsedy OFS se zástupcům této iniciativy povedlo vyhrát již v osmi okresech.

Zdroj: fevoluce.cz

Svoboda pro všechny kluby, hráče, funkcionáře a činovníky kopané! Tímto heslem se řídí Fevoluce.

V čele s vítězem Ligy mistrů Vladimírem Šmicerem či aktuálně ředitelem Teplic Rudolfem Řepkou nabádají lidi ke změně a očistění českého fotbalového prostředí.

A nutno říct, že zatím úspěšně. Již v osmi okresech se dostal na pozici předsedy Okresního fotbalového svazu jejich člen. Postupně byli zvoleni tito lidé v těchto okresech:

Rudolf Řepka – Teplice
Jan Rajnoch – Praha-západ
Miroslav Janda – Plzeň-jih
Jindřich Novotný- Svitavy
Luboš Michalec – Rychnov nad Kněžnou
Pavel Chán – Příbram
Tomáš Novák – Benešov
Ondřej Lípa – Beroun


A samotní vítězové myslí pozitivně: „Zatím to vypadá dobře,“ zmínil Jan Rajnoch. Stejného názoru je i Rudolf Řepka: „Zatím to je na velmi dobré cestě,“ souhlasí Rudolf Řepka.

Zdá se, že členové iniciativy se vydali správnou cestou a pomalu, ale jistě se zbavují „Berbrovců.“

Výsledky hlasování jsou prozatím známé ve 21 okresech. Ve hře je stále ještě určit předsedu v dalších 55 obvodech.

Zdroj: Fevoluce

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Všude kde volí stále stejné Berbrovce jsou dobytkové a měl by jim někdo “nafackovat” !! Pro ty to okresy by měly být rázně snížené státní dotace – volí te šmejda od Berbra ok. nepočitejte se státnimi dotacemi v plné výši !! To že zvolí jednohlasně např. ultra šmejda Pilného to je nezkutečné co v tom to okrese sedí za xindl !

  • Myslíš, že Pelta je lepší než Berbr? Je opravdu zárukou změny třeba O. Lípa, kterého si na FAČR přivedl Pelta jako svého tiskového mluvčího?

 2. Tak o Peltovy ani nemá cenu snad psát to je další z těch kteři by měli dostat na 10 let jaké koliv funkce ve Fotbale na Lípu odpovím proti otazkou – myslíte že Poborský který pomohl Berbrovy s Paclíkem k tomu aby se Damková stala šefkou rozhodčich a ten Poborský který se Štajnerem dohodl ve vzájemném zápase Liberec-Budějovice 3 body pro Liberec které mu zajistili titul vhodný kandidát na jakou koliv významnou funkci v Českém fotbale ? Za mě tedy 100% ne tak jako dalši Berbruv kolaborant Šmicer který pod ním sloužil u A týmu repre a který “hrdině” proti Berbrovy vystoupil až když byl Berbr zavřenej a nyni si hraje spolu s dalšimi na velké revolucionáře !! Připomíná mi to 2 bývalé známé – do lustopadu 1989 drželi hubu a krok s komouši aby jim sebemenší odpor proti nim neublížil ale jak na konci prosince 1989 zjistili že jsou komouši v háji tak agitovali pro OF a Havla kde se dalo – přesně jako nyní Poborský a Šmicer ve fotbale !!

  • Jste trapnej a fakt strašně jednoduchej. Takže nejdříve Rosa a teď tady začněte vymýšlet špínu na Poborskýho z Šmicera. Vy tupá hlavo, nebýt jich tak se v okresech a krajích nic nezměnilo a jelo by se dál ve starých kolejích. Takže podle Vás je kolaborant i Ivan Hašek, který tam též byl. Fakt běžte už do p…..!

   • Jen ukazujete svuj pokřivený charakter když vám nevadí z výše napsaných duvodu Poborský se Šmicrem ale po tom jak se slepě zastáváte mamanka T.Rosického mě to vubec u vás nepřekvapuje a až Vrba se Spartou uhraje 2.flek tak byť jste na něj zde stále nadával tak najednou bude dobrej co ? 😁 Poborský Šmicer Rosický Kissman charekteři jeden jak druhý 😁

    • Zamindrákovanec a závistivec jako vždy. Nejradši by jste tam seděl sám co? Takže i Ivana Haška by jste hodil přes palubu. Vy jste fakt chudák, co si tady léčí své mindráky. Jo a Vrbu nikdy mít rád nebudu! To mě znáte hodně málo! Spartičce ale samozřejmě budu fandit dál. Ta je v mém srdci navždy, ale bez Vrby!

 3. S tím Pilným to je opravdová tragédie nebo spíš komedie.Ti lidé co ho volili by mněli absolvovat psycho testy.Borec padající na držku v přímém přenosu před celým národem sežraný ,jak prase má odvahu ještě kandidovat.Místo aby zalezl někam do zadele a prosil v jeskyni pána Boha,aby mu odpustil.Celý svět si to famozní vystoupení pouštěl na Silvestra a jistě si udělal obrázek o stavu české společnosti.Navíc se to stalo v Příbrami u neúplatného čistého Jardu,kterému leží na srdci ,jaký má Fevoluce program a navíc se vyjádří o Berbrovi,že je to jeho skvělý kamarád a férový člověk.Ještě že tenkrát skvěle zabránil ještě většímu Fo pa pan Rogoz,který náhodně našel v kabině u rozhodčích flašku od Vodky.Samozřejmně neměl ani páru o tom ,kdo ty rozhodčí napojil přitom chudák Jech se málem pochcal za bránou.Pilný ty musíš mít Hroší kůži prosím tě ráno se podívej do zrcadla a hned si na fackuj a ti co tě volili ať tě denně následují.Vždyť jste pro smích celé republice.

 4. Mám obrovskou radost,že se kopaná zbavila zlodějskýho estébáka.Těm co ho volili a podporovali v jeho estébáckých praktikách bych doživotně zakázal vykonávat jakou koliv funkci,proto že to celej národ věděl co ten šmejd dělá. Pak by bylo nádherné se napodzim vypořádat s největším podvodníkem v Ceské republice a estébákem Burešem,kterého volí koupení důchodci za peníze danovích poplatníků a 57tisíc nových úředníků bez ,kterých se demokratické vlády obešly.

  • Milá Evičko, z 50% Vás musím pochválit, a z dalších 50% bych Vás nejraději nakopal do prdele! Takže Vy zřejmě chcete mít za premiéra smažku co hulí trávu a co sem do republiky přitáhne negramotnou islámskou havěť co umí pouze krást a znásilňovat naše ženy a děti. Tak doufám, že budete mezi prvními aby se Vám rozsvítilo! Nebo snad chcete buzeranta Fialu, který nikdy neřekl nic kloudného a jen se tváří jak sluníčko na hnoji? A nebo sprostý prase, zloděje a ožralu Kalouska. A pak je tu ještě jedna možnost a to ta neschopná p… Němcová.

 5. Všechno se vším souvisí!Nejlépe to napsal a vystihl pan Kissman paní Evičce.Tady fakt není co dodat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velká strategická bitva je u konce. Jak dopadla Velká cena Španělska?

Lewis Hamilton nebo Max Verstappen? Mercedes nebo Red Bull? Asi takto by se dal vyjádřit nejen průběh závodu, nýbrž i celý závodní víkend. Kdo nakonec vyhrál a jak Velká cena Španělska dopadla?

Je tady anketa Hokejista sezony! Kdo si odnese prestižní ocenění v Tipsport Extralize?

Tradice je tradice, přes to vlak prostě nejede. Extraligové sezoně 2020/2021 definitivně odzvonilo, tudíž je kromě její rekapitulace taky nejvyšší čas vyhlásit ty nejlepší.

Kterým hráčům v české lize končí smlouva? Plavšič, Jovovič či Kliment si můžou hledat nové kluby

Ve FORTUNA:LIZE končí toto léto smlouva hned několika hráčům. Ti už jsou od zimy svolní hledat si nové angažmá, kam by se od 1. července přesunuli zadarmo. A letošní výběr nabízí dost kvalitních fotbalistů.