Spojte se s námi


Fotbal

Fernandes po přestupu do United: Fandím Manchesteru od dob, kdy tu hrával Cristiano Ronaldo

Publikováno

dne

Prozatím největší lednový přestup v Premier League má na svědomí Manchester United. Za 55 milionů eur se jim podařilo získat Bruna Fernandese ze Sportingu Lisabon a nutno podotknout, že sledovat jeho počínání si v novém dresu bude rozhodně stát za to! V portugalském celku měl famózní statistiky. Navíc, jak sám přiznal, je fanouškem Red Devils. Tudíž udělá vše pro to, aby na Old Trafford opět vrátil zacházející slávu.

Absolutně fantastická čísla má Bruno Fernandes na svém kontě od doby, kdy se z Itálie v létě 2017 vrátil zpět do rodného Portugalska. Ve Sportingu Lisabon totiž začala zářit jeho hvězda, která byla v Serii A trochu pohaslá. Za Sporting od svého příchodu odehrál 137 zápasů, v nichž nasázel 63 gólů a připsal si 52 asistencí. Na ofenzivního záložníka skvělé statistiky!

Nelze se divit, že o pětadvacetiletého Portugalce stála vesměs celá Evropa. Může tak být překvapivé, že se rozhodl připojit k Manchesteru United, který zase tak skvostné období neprožívá. Ale právě náprava tohoto stavu jest jeho motivací. „Je pro mě absolutně neuvěřitelný pocit, že nyní budu hrávat za Manchester United,“ nechal se slyšet v prvním rozhovoru po podpisu smlouvy.

„Moje opravdová láska k Manchesteru United začala, když jsem sledoval Cristiana Ronalda v jeho dresu. Od té doby jsem obrovským fanouškem tohoto klubu,“ dodal. „Tvrdě jsem pracoval, abych se dočkal tohoto momentu. Slibuji všem fanouškům, že udělám vše pro to, aby tento skvělý klub byl opět úspěšný a abychom získávali trofeje,“ zakončil své prohlášení Fernandes.

Po Cristianu Ronaldovi, Nanim a Marcosi Rojovi se jedná o čtvrtého hráče, který míří po trase ze Sportingu Lisabon právě k Red Devils. Minimálně první dva jmenovaní hráči za sebou v Anglii zanechali skvělou a výraznou stopu. Totéž se nyní čeká od Bruna Fernandese. Dokáže navázat na své slavnější krajany a naplnit tak očekávání, která do něj příznivci i Ole Gunnar Solskjaer vkládají?

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.