Spojte se s námi


Evropská liga

Ferencváros vs. Leverkusen Live

Publikováno

dne

#FTCB04 LIVE | Aktualizovaný přehled dne

Leverkusen jde dál a těšit se může na jednoho z těchto soupeřů:

Manchester United, Sevilla, Feyenoord, Juventus, Royale Union SG a AS Řím. Stále se hraje: Arsenal/Sporting.

Druhý gól zápasu přidává Adli

Pozvánka do francouzské reprezentace zřejmě udělala Diabymu radost. V Budapešti vstřelil gól už ve 3. minutě

https://twitter.com/EsportePor/status/1636463020405563412

Poslední možnost na zahřátí

Hložek se do základní sestavy nedostal

Vše je připraveno na velký fotbalový svátek

Parádní trefa Demirbaye

Ultras Ferencvárose to umí rozpálit!

Takto vypadala před týdnem jejich cesta do Německa

Příprava hráčů Leverkusenu přímo na hotelu

Poslední souboj Bayeru s Werderem

Klíčový muž Bayeru!

Finský brankář Lukáš Hradecký zná maďarské fanoušky dobře a ví, že atmosféra bude opět skvělá

Dnes se polovina týmů s Evropskou ligou rozloučí

Oba čeští hráči Leverkusenu byli povoláni do české repre, do Maďarska však s týmem odcestoval pouze Hložek

Welcome to Budapest

Preview

Zatímco Ferencváros nemůže najít v tomto roce svoji dřívější formu, Leverkusen naopak začíná sbírat pravidelně vítězství. K tomu navíc začíná čím dál více přispívat Adam Hložek, který vyhlíží svůj první evropský gól v dresu Bayeru.

Maďarský celek dokázal z posledních 6 duelů porazit pouze Debrecen, a to díky dvěma brankám Ryana Mmaeeho. Od té doby se už ale marocký útočník neprosadil a celkově se podařilo Ferencvárosi vstřelit v již zmíněných 6 zápasech „pouhých“ 5 gólů, zatímco 6 jich inkasoval.

To Leverkusen od vyřazení Monaka uhrálo remízu s Freiburgem a poté vyhrálo tři následující zápasy, včetně úvodního duelu s Ferencvárosem. V Bundeslize se tak škrábe tabulkou nahoru, když Hložkovi a spol. schází na 6. příčku už pouhých 6 bodů.

V úvodním duelem byl Bayer dominantním týmem, který se těšil ze 65.7 % držení míče. Co se ale střel týče, tak v této statistice dokázal se svým soupeřem tým trenéra Stanislava Cherchesova poměrně držet krok.

Výsledek 2:0 ale hraje jasně do karet Leverkusenu, který je logicky velkým favoritem na postup. Na jeho vítězství je navíc vypsán kurz 1.95, což dokládá, jak velkou důvěru německý celek má.

Obdobně to vidí i fotbaloví experti, kteří věří, že si Leverkusen postup hravě pohlídá a očekávají jeho vítězství spíš než domácího celku.

Nutno ale dodat, že obrana Leverkusenu rozhodně není 100%, když čisté konto udržela pouze v jednom z posledních 8 zápasů, ten jeden zápas bez inkasované branky byl právě s Ferencvárosem.

Právě góly se pak dají očekávat, když domácí musí k postupu vstřelit minimálně dvě branky, Over 2.5 v kurzu 1.8 je tedy zajímavou volbou pro čtvrteční odvetu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.