Spojte se s námi


Fotbal

Ferdinand: Myslíte si, že Modrič, Benzema a spol. už jsou staří a oni předvedou tohle. Chválil i přestupy Realu

Real Madrid zase jednou dokázal, proč je králem Evropy. I když na Anfield Road prohrával už 0:2, dokázal zápas otočit na 5:2. Tato exhibice v zápase, který vejde do historie, vzbudila ve fotbalovém světě velké ohlasy.

Publikováno

dne

Real Madrid zase jednou dokázal, proč je králem Evropy. I když na Anfield Road prohrával už 0:2, dokázal zápas otočit na 5:2. Tato exhibice v zápase, který vejde do historie, vzbudila ve fotbalovém světě velké ohlasy.

Bývalý hráč Rio Ferdinand byl jedním z těch, kteří vzdali hold Ancelottiho týmu. Angličan říká, že čas utíká, ale Madrid zůstává stejný. Nezdá se, že by hráči stárli. „Když se podíváte na jejich tým z minulých sezon, říkáte si, že jsou o další rok starší, Benzema, Kroos, Modrič, že to bude těžké….. Přišli o Casemira. A oni předvedou tohle,“ citoval ho deník Daily Mail.

35letý Benzema vstřelil Liverpoolu dva góly a na jeden přihrál, 37letý Modrič si připsal jednu asistenci a sám rozjel fantastickou akci před pátým gólem. Oba dva zrají jako kvalitní víno.

Jedním z klíčů k úspěchu Realu Madrid je podle Ferdinanda přestupová politika posledních několika sezón, získávání mladých nadějných hráčů a trpělivost při jejich rozvoji.

„Podpisy v posledních dvou letech se dost posunuly, od éry Galacticos až po začlenění mladých hráčů a jejich rozvoj, jako jsou Vinicius, Rodrygo, Camavinga,“ dodal Ferdinand. „Tito hráči nyní vypadají jako skuteční hráči Ligy mistrů,“ komentuje Angličan.

„Postupem času se hráči vyvíjejí. Ta trpělivost, která se přidá k týmu který stále vyhrává.. Musíte ocenit lidi, kteří stojí ve vedení,“ pokračoval Ferdinand.

Co se týče hodnocení Liverpoolu, kritikou Ferdinand nešetřil. Podle něj jsou totiž Reds na úpadku.

„Dnešní večer ukázal jasný rozdíl mezi Realem Madrid a Liverpoolem. Máte jeden tým, který se zdá, že je na úpadku, ve srovnání s druhým týmem, který se zdá, že jde stále nahoru a zlepšuje se,“ srovnal oba týmy bývalý obránce Manchesteru United.

Zdroj: Daily Mail

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.