Fantastické gesto Cristiana Ronalda? Své hotely měl proměnit v nemocnice, vše je ale jinak!

Můžeme si myslet o Cristianu Ronaldovi cokoliv, ale jedna věc se mu upřít nedá. Má velké a dobré srdce. To měl dokázat i nyní, když do Evropy ve velkém dorazil nový koronavirus, který již ovlivnil životy vesměs ve všech státech na Starém kontinentu. Jenomže informace, kterou šířila i španělská Marca, byla nakonec lživá.

Embed from Getty Images

Díky svým fotbalovým dovednostem si Cristiano Ronaldo dokázal vydělat obrovské peníze. Nicméně už mnohokrát dokázal, že si je nenechává pouze pro sebe. Pomohl totiž již mnoha lidem a nemalé jmění věnoval či poskytl na charitativní účely nebo pomoc potřebným.

I proto zněla důvěryhodně zpráva, že své hotely nyní bude přebudovávat na nemocnice. Jako bonus pak měl zaplatit za práci lékařům a obecně zdravotnickému personálu. Navíc pak všem pacientům jejich léčbu, která nemusí být pro každého finančně dostupná.

Jenomže vše je jinak. Ukázalo se, že informaci poskytl médiím Ronaldův bývalý švagr Edgar Caires, který ji následně vzal také zpět. Na druhou stranu nutno podotknout, že Portugalsko zatím virem tolik zasaženo nebylo, tudíž by to prozatím nebyla potřeba.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Když končí velikán aneb Bohatá kariéra Wayna Rooneyho

Kapitán, šampion, srdcař a velký bojovník. Wayne Rooney včerejším dnem ukončil svou bohatou fotbalovou kariéru. Do srdcí fanoušků se zapsal hned několika způsoby.

Özilovy dny v Arsenalu jsou sečteny! Jak se jeho kariéra na severu Londýna vyvíjela?

Německý ex-reprezentant přicházel do Arsenalu v nejlepších fotbalových letech. V létě roku 2013 totiž skončila jeho spolupráce s Cristianem Ronaldem, kterému v dresu Bílého baletu přihrál na 27 branek.

Jaké jsou cíle Baníku? Nejen o nich, ale i o přestupech promluvil sportovní ředitel Grussmann

Baník Ostrava chce útočit na nejvyšší příčky zajišťující pohárová utkání. Alespoň to tak vyplývá ze zpovědi sportovního ředitele klubu na oficiálním webu FCB.