Reklama

Fanoušky naštvala Sterlingova nasimulovaná penalta. Asi nebyla, ale koho to zajímá, říká legenda Anglie

V semifinále Eura mezi Dánskem a Anglií se blížil konec první části prodloužení, když hlavní rozhodčí “sežral” Raheemu Sterlingovi jeho skok do vápna a odpískal penaltu. Situace rozlítila téměř všechny fotbalové fanoušky, kromě těch anglických, kteří si vůbec nestěžují.

Po celý šampionát byli hlavní rozhodčí velice chváleni za své výkony. Nechávali hru plynout, neudělali žádný velký přešlap, skvěle fungovala i spolupráce s VARem, když se zkoumaly pouze opravdové chyby.

Velkou černou kaňku na působení rozhodčích ale nechal v semifinále Danny Makkelie. Jeho přešlap je o to nepochopitelnější, že byl schválen VARem.

Ve 102. minutě unikal Sterling po pravém křídle, na hřišti však v tu chvíli byly dva balóny. V takové situaci by měl rozhodčí hru přerušit, to se ale nestalo.

Následně se Sterling prosmýkl během dvou obránců a jak ukázal zpomalený záběr, svému pádu až příliš přihrál. Sudí však s posvěcením VARu penaltu odpískal a poslal tak Anglii do finále.

To samozřejmě vzbudilo obrovskou vlnu nevole mezi fanoušky po celém světě, kteří tento duel začali nazývat “loupeží za bílého dne.”

Trošku jiný styl ale zvolila legenda Anglie, útočník Michael Owen. Ten na svém twitteru napsal: “Nejsem si jistý, jestli to byla penalta, ale koho to zajímá.”

Zdroj: Michael Owen, Livesport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Je vidět, ze i na te nejvyšší urovni jsou jasně řízené svinarny. Hold finale Itálie – Anglie je pro přísun peněz z reklam pro mafiaUEFA výhodnější. To sedmiminutove nastavování bylo taky do nebe volající.

  2. Zatím nejtragičtější výkon rozhodčích za celé ME. Kaneovo padání po kontaktech tělem pískal alibistický rozhodčí po celý zápas, nesmyslné dohrávání nastavení, druhý míč na place, penalta/nepenalta v prodloužení – Anglii prostě měla být umetena cestička k postupu do finále.
    Perfidní Anglie opět dala na odiv svou vyspělost – bučící fanoušci v ochozech při hymnách soupeřů, laser do obličeje protihráčů, režie neopakuje záběry dvou míčů ani ne půl metru od sebe při herní situaci předcházející penaltě, bývalí hráči i média komentující vágně situaci, jež vedla k postupu – ultimátně kretén G. “absolutely no pen” Lineker glosující snad úplně všechno překvapivě bez komentáře k penaltě… Prostě stará dobrá perfidní Anglie!
    Dej Bůh, aby Itálie ovládla finále ME!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené