Spojte se s námi


Fotbal

Fanoušek zaplatil čtyři miliony, aby mohl hráč pomoct v boji o titul. Ten se ale nechal v zápase vyloučit

Pozoruhodný příběh napsala brazilská nejvyšší fotbalová soutěž. Před rozhodující bitvou o první příčku zaplatil fotbalový fanoušek v přepočtu skoro čtyři miliony korun.

Publikováno

dne

Pozoruhodný příběh napsala brazilská nejvyšší fotbalová soutěž. Před rozhodující bitvou o první příčku zaplatil fotbalový fanoušek v přepočtu skoro čtyři miliony korun, aby jeho týmu v zápase pomohl hráč na hostování. Ten byl ale za tvrdý faul vyloučen.

Zdroj: Israel Heldt, Flickr, CC BY 2.0

Devětadvacetiletý brazilský obránce Flamenga Rodinei je na hostování v klubu Internacional. Právě tyto dva celky spolu nyní bojují o čelo tabulky.

Dvě kola před koncem měl Internacional před Flamengem na prvním místě jednobodový náskok a oba týmy čekal společný klíčový duel.

Právě proto byla při hostování uzavřena dohoda, že Rodinei nesmí nastoupit proti Flamengu. Pokud by tedy Internacional nechtěl zaplatit 1 milion brazilských realů, což jsou v přepočtu téměř čtyři miliony korun.

Týmu z Porta Alegre ale v tomto ohledu vypomohl štědrý fanoušek Maggi Sheffer, který se rozhodl za start Rodineie, který patří po celou sezonu do základní sestavy, zaplatit. Chtěl tak pomoct svému oblíbenému klubu v cestě za titulem.

Rodinei ale důvěru fanouška nesplatil úplně ideálně. Za stavu 1:1 se ve 49. minutě nechal vyloučit za ostrý faul na Filipeho Luise. Hráči Internacionalu pak v oslabení inkasovali a důležitý zápas nakonec prohráli 2:1.

Jenže to není vše. Rodnei totiž dostal trest na tři zápasy, což znamená, že bude týmu chybět i v posledním kole sezony, kdy se bude definitivně rozhodovat o titulu.

Zdroj: Sport Club Internacional

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.