Spojte se s námi


Fortuna liga

Fanoušek Bohemky byl odvezen do nemocnice. Za jeho zranění může z části pořadatelská služba

Publikováno

dne

Jeden ze skalních fanoušků Bohemky, který nevynechá jediné utkání a informuje o veškerém dění svého oblíbeného klubu na Facebooku, byl v sobotu před utkáním druhého týmu Bohemians odvezen do nemocnice s tržnou ránou na hlavě. V jeho zranění má prsty i pořadatelská služba.

Zdroj: Bohemians.cz

Mělo to být obyčejné dopoledne. Jako obvykle se chtěl jeden z fanoušků Bohemians podívat na zápas svého oblíbeného mužstva. Pro něj naprostá rutina, jelikož má od klubu i přes koronakrizi přístup na různá místa, kam se normální nadšenec nedostane. Právě i na přátelské zápasy, které jsou veřejnosti uzavřené.

Jenže před vstupem do areálu Čechie Uhříněves mu bylo pořadatelskou službou oznámeno, že stadion je již zaplněn. Po několikaminutovém přemlouvání, že má přístup umožněn, se fanoušek Bohemky snažil okolo pořadatelů projít.

Ti se ho snažili zastavit a nešťastnou náhodou se uhodil do hlavy o hrot na bráně stadionu. Člověk by takové zacházení normálně ustál, ale tento fanoušek má problémy s rovnováhou, proto „souboj“ s pořadateli neustál. Ihned po nehodě přijela pro zraněného sanitka.

Zranění poškozeného se zatím jeví dobře. Klub na webových stránkách oznámil, že ze strany pořadatelů se nejednalo o útok, jen o zastavení jednání fanouška. Pořadatelé nejednali nijak hrubě.

Zdroj: Bohemians 1905

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.