Reklama

Fanoušci West Hamu diskutují o formě Tomáše Součka! Většina stojí pevně za ním

V letošní sezóně se Tomáši Součkovi zatím tolik nedaří. Jeho čísla neplní přílišná očekávání a ve hře je vidět o něco méně, než si namlsaní fanoušci představují. Ani jeho výkon proti Walesu nebyl to, na co jsme zvyklý, přesto za ním většina fanoušků stojí!

Po posledním zápasu České reprezentace proti Walesu si všiml neoptimálního výkonu středových hráčů (Alexe Krále a Tomáše Součka) i Jaroslav Šilhavý. Proč tomu tak je? Přehranost a především sportovní forma.

Urostlý defenzivní záložník dostává sportovně neuvěřitelně naloženo, vždyť hraje na dvou frontách a téměř vše, od začátku minulé sezóny nahrál 5518 minut. Výkyv pochopitelně musel přijít a nyní je důležité, aby nepřišlo zranění, jako v případě Vladimíra Coufala.

Jistá skupina fanoušků West Hamu na sociální síti Twitter rozpoutala diskuzi, co si mezi sebou příznivci Hammers myslí o Součkově současné formě.

Reakce fanoušků

Správce jedné z největších fanstránek WHU napsal. “Hodně z formy.” Jenže v tu chvíli se vyrojilo spousta ochránců našeho reprezentačního kapitána.

“Všichni jste na něj moc tvrdí. Právě on nám minulou sezónu zachránil zálohu. Jeden měsíc poklesu formy a otáčíte se k němu zády. Forma je dočasná, třída je permanentní,” napsal jeden z fanoušků.

“Nehraje, tak špatně, jak všichni tvrdí. Máme pouze velmi vysoká očekávání po jeho výkonech z minulé sezóny. Miluju ho,” napsal další příznivec Kladivářů.

Následně se spousta fanoušků shoduje na tom, že je pouze přehraný jak z klubové, tak z reprezentační úrovně. Souček hraje neuvěřitelně náročný styl fotbalu. Podstupuje náročné souboje a jeho akční rádius po celém hřišti je občas až neuvěřitelný. Proto logicky někdy přijde výkonnostní pokles.

Zdroj: WhoScored, Talkin West Ham

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené