Fanoušci Trenčína se bouří, fotbalový klub odtajnil podobu nového loga

Vedení fotbalového Trenčína na páteční tiskové konferenci odtajnilo podobu svého nového loga. Po jeho zveřejnění se na sociálních sítích strhla vlna nevole ze strany fanoušků slovenského AS. Jak logo vypadá?

astrencin.sk

Logo slovenského fotbalového celku obsahovalo do dnešního dne červenou, modrou a bílou barvu. S tím je ale konec. Nová podoba loga značí historii klubu – konkrétně odkaz na jeden z prvních celků v Trenčíně – TT Trenčín.

Klub se chce dále prezentovat sloganem ,,Jeden Trenčín, jedna história”, aby tak došlo ke spojení všech sportovních klubů v Trenčíně.

Dnes se o tom rozhodlo na tiskové konferenci, jejíž záznam si lze pustit na oficiálním klubovém kanále na YouTube.

Nově zvolené logo, včetně nových červeno-bílých dresů a ostatních dárkových předmětů, se ale nelíbí fanouškům slovenského AS.

Většina ho na sociálních sítích kritizuje, považuje za symbol nevkusu a mnozí ho přirovnávají k logu italského Juventusu, jehož změna sebou nesla také spoustu negativních reakcí.

A jak se nové logo líbí vám?

Použité zdroje: astrencin.sk

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Maddison, Grealish, Foden nebo Mount. Kdo bude hrát na Euru?

Euro 2021 se rychle blíží a hráči to cítí. Tlak na předvedené výkony se stupňuje a v následujících měsících některým z nich uhasne sen o hraní na evropském šampionátu. Obzvlášť nelehký úkol čeká trenéra anglické reprezentace Garetha Southgata při výběru středních záložníků.

Podívejte se na největší chyby rozhodčích v české lize

Být rozhodčím není pro každého. Svými rozhodnutími většinou naštvete minimálně jeden tábor a často si vyslechnete spoustu urážek z ochozů i od samotných hráčů. Ovšem chyby, kterých se dopustili někteří rozhodčí v naší nejvyšší soutěži, jsou opravdu něco. Podívejte se sami.

Petr Rada: Lidi na fotbal nechodí, ale výzkumy děláme. V tom jsme dobří

Stal se prvním trenérem, kterému se podařilo dostat se přes hranici 600 získaných bodů. Aktuálně se nachází na čísle 602. I proto jsme ho oslovili s nápadem na rozhovor, který se týká jeho trenérské kariéry. "Hergot, co to, že tak najednou," reagoval Petr Rada.