Spojte se s námi


Fortuna liga

Fanoušci Slavie jsou z blížícího se přestupu Krmenčíka naštvaní

Belgická média přišla s informací ohledně výše přestupové částky za Michaela Krmenčíka. K podpisu by mělo dojít v nejbližších dnech, slávistickou fanouškovskou základnu to však příliš nepotěšilo.

Publikováno

dne

Belgická média přišla s informací ohledně výše přestupové částky za Michaela Krmenčíka. K podpisu by mělo dojít v nejbližších dnech, slávistickou fanouškovskou základnu to však příliš nepotěšilo.

Informaci ohledně přijaté nabídky ve výši 2,5 milionů eur prozradil jeden z nejaktivnějších účtů spadajících pod Bruggy. Přesněji francouzská fanpage Brugg, která má na Twitteru přes 10 tisíc tweetů.

Na tiskové konferenci to potvrdil Jaroslav Tvrdík, jen dodal, že by se jednalo o hostování s povinnou opcí, kterou by Slavia musela využít v případě kvalifikace do skupiny Ligy mistrů.

Krmenčík by měl být během následujících dní představen jako nová posila. To se vůbec nezamlouvá fanouškům Slavie, kteří mají reprezentačního útočníka spojeného s angažmá ve Viktorii Plzeň.

Během něj se sice stal reprezentantem a nastřílel desítky gólů, zároveň si ale pošpinil jméno několika aférami a zbytečným simulováním.

Když se na Facebooku jedné ze slávistických skupin objevila ona informace, většina komentujících byla znepokojena. „Krmenčík ve Slavii, to je pro mě nejhorší zpráva za poslední roky a je mi fuk, jestli někdy vstřelí gól. Pro mě je jako člověk i jako fotbalista nepřijatelný,“ napsal Martin.

Příznivec Petr by zase dal přednost Milanu Škodovi, který se po „turecké misi“ upsal Mladé Boleslavi. „Děsný! Vůbec nechápu! Jakékoli jiné rozhodnutí dokážu vždycky přijmout, ale tohle ne. Škoda by nám ligu mohl nějaký 2 roky ještě kopat a ve vysoký kvalitě. Krmenčík nemá nic a ještě stojí 65 milionů.“

Podobných reakcí jsou desítky jak na Twitteru, tak na Instagramu, vypadá to tedy, že Krmenčík to bude mít těžké, než si fanoušky získá na svou stranu. Jestli vůbec někdy…

Zdroj: Facebook

Reklama

Oblíbené