Spojte se s námi


Fotbal

Fanoušci Rangers se vysmívají Slavii! Anglický Twitter sešívaných zahltili Glenem Kamarou

Konflikt mezi skotskými Rangers a Slavií asi ještě úplně nevyhasl. Fanoušci skotského mistra po prohraném klání s Ferencvárosem nastoupili na anglický Twitter sešívaných a doslova ho zahltily posměšnými komentáři.

Publikováno

dne

Konflikt mezi skotskými Rangers a Slavií asi ještě úplně nevyhasl. Fanoušci skotského mistra po prohraném klání s Ferencvárosem nastoupili na anglický Twitter sešívaných a doslova ho zahltily posměšnými komentáři. Nechyběly ani GIFy (pohybující se obrázky) s údajně rasisticky uraženým Glenem Kamarou.

Proč se smějí? Rangers ve 3. předkole Ligy mistrů nestačili na švédského mistra Malmö FF, kterému podlehli ve venkovním zápase 1:2. Ovšem jejich šance na postup do závěrečného play-off Ligy mistrů jsou přeci jen o trochu vyšší než ty slávistické. Ale Slavia v poli působila lépe než Ferencváros, uvidíme, kdo se nakonec bude smát naposledy.

Manažer Steven Gerrard po prohraném zápase apeloval na všechny fanoušky, že jeho svěřenci potřebují v odvetě na Ibrox Stadium maximální podporu. Pekelná atmosféra skotského mistra bude pro Švédy opravdu těžký oříšek. Jenže mnozí experti pasují Malmö FF na jednoho z černých koňů letošní kvalifikace o milionářskou soutěž.

Nyní však k tématu. Pražská Slavia hrála svoje 3. předkolo proti maďarskému Ferencvárosi o den později a stejně jako Rangers selhala. V Budapešti prohrála 0:2 a značně si tak snížila své šance na postup. Největší radost z neúspěchu červenobílých neměli překvapivě fanoušci největšího rivala Sparty, ale nesoudní fanoušci The Gers (Rangers).

Podobně posměšných komentářů jsou pod příspěvkem anglické stránky Slavie desítky. „Hahaha, rasisté jsou ve sr**kách,“ napsal k příspěvku další z fanoušků skotského mistra.

„Hasta La Vista, my všichni jsme s Glenem Kamarou,“ komentoval další fanoušek z britských ostrovů, který příliš velké sympatie ke Slavii nemá.

Zdroj: SK Slavia Praha ENG

Reklama

Oblíbené