Reklama

Fanoušci na Ostrovech oslavují Balea za loket na Kúdelu. Garethe, jsi král, radují se ze zranění

Kauza kolem Ondřeje Kúdely zahýbala fotbalem jak v České republice, tak na Ostrovech neuvěřitelným způsobem. Ačkoli ve čtvrtek už to budou dva týdny, rušno kolem 34letého stopera stále neutichá. V utkání proti Walesu si ho našel Gareth Bale a (ne)úmyslně ho trefil loktem do obličeje. A to se fanouškům ve Velké Británii tuze líbí.

Zdroj: Steindy, CC BY-SA 3.0

Už to vypadalo, že humbuk kolem Kúdely se pomalu uklidňuje, on sám se vrátil do své pohody, kdy zásoboval své spoluhráče přesnou rozehrávkou. Jenže přišla 86. minuta a celý kolotoč je tu zpátky.

Kapitán domácích Gareth Bale se totiž otočil, viděl Kúdelu, naskočil do hlavičkového souboje a trefil stopera Slavie do obličeje. Střet vypadal dost podezřele, celé situaci nepřidaly ani obrázky pár vteřin po souboji, kdy Bale s parťákem sledovali Kúdelu na zemi a škodolibě se usmívali.

Čeští fanoušci měli po zápase ihned jasno, že šlo o úmysl, stejný názor měli i fanoušci ve Velké Británii. Jenže ti naopak tento úmysl začali oslavovat a z Balea udělali “hrdinu”.

“Bale právě trefil loktem Kúdelu. Jsi skvělý chlap Garethe,” zněl jeden tweet. “Gareth Bale trefuje loktem Kúdelu. Hráče, který rasisticky urazil Glena Kamaru při zápase Evropské ligy. Respekt,” napsal další fanoušek. “Nejvíc se mi líbilo, když se podíval přes rameno. Král,” dodal ke svému tweetu.

“Skvělá práce při sestřelení Kúdely, Garethe,” děkovali fanoušci Baleovi. “Bale právě zranil Kúdelu. Modlím se za to, aby mu to ukončilo kariéru,” napsal další. A podobných komentářů byste na sociálních sítích našli stovky.

Totálně absurdní reakce od fanoušků ve Velké Británii, navíc i s ohledem na to, že UEFA údajně vyšetřuje i Rangers za rasismus na Nicolae Stanciua.

Zdroj: Twitter

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Inu příslovečný britský smysl pro gentlemanství a fair-play. Kolébka demokracie a jejích nejlepších tradic a hodnot v plné nahotě. Další po zásluze prasklá totálně vylhaná bublina. Panebože, čím nás tady těch uplynulých třicet let očkovali? Jedna lež za druhou. Vždyť ti komunisti měli skoro ve všem pravdu.

  • Je to smutný pohled na ten hrdý Albion. Nevím, jestli komanči měli pravdu, ale mám pocit, že se to podě..lo až v posledních letech. Na druhou stranu díky posledním událostem jsme se zase trochu stmelili a trošku pozvedli naši hrdost. Je fajn zase vidět, že táhneme za jeden provaz, až na pár zoufalých vyjímek. Kudela si sice pokazil reputaci na ostrovech, ale nás spojil a semknul …

   • To je ta naše ubohost, Kúdela nic nepokazil, pouze byl nařčen a my se zoufale omlouváme, místo abychom omluvu za brutalitu požadovali. Je to, jako by se oběť svého vraha, ještě před smrtí ptala, jestli ho náhodou nějak potom neurazila.

 2. Njn to jsou britské ostrovy, když na to měli,uzurpovali polovinu světa..teď je doma mydlí a ponižující migranti a tak ještě aspoň startují do nás potažmo východní Evropy, protože to jim teď svět povolí..
  Přitom nemají být na co pyšní, zdánlivě vyspělejší díky parazitování na druhých..a když už to vypadá,že je někdo trumfne jakožto celý západ tak šup rychle sankce.
  Ti nemají být na co hrdí… narozdíl od nás..pracanti jsme lepší než oni, bezpečněji je u nás atd.. alespoň zatím,i když se jim pomalu přizpůsobujeme…vše na leasing,na hypotéku… alespoň,že holky máme pořád hezčí 😁

 3. A jak už naznačil rudý Lojzík co se týče komunistů…tak já říkám,že komunisté nejvíce nasrali lidi tím,že lidé po revoluci zjistili,že to co učili o západě v občanské nauce ,že byla pravda…a co si budeme nalhávat,nic tak nenaštve jako … vidíš byla to pravda já ti to říkal 😁

 4. Pánové, je mi přes 60let,takže mohu porovnat oba režimy. Do roku 1989 90% dobrého, 10% špatného. Dnešní systém 10% dobrého, 90% špatného. Ale co je mnohem horší, od 50tých let do 1989 jsme se měli stále lépe. Do roku 2000 mnoho věcí běželo setrvačností k naší spokojenosti a stále ještě jsme žili z výdobytků doby minulé. Od 2000 strmě dolů, ve všech sférách. Zdraví, sport, bezpečnost, vzdělání,…. Podotýkám, že se bavím o životě běžného člověka, o těch 90% našeho národa.

  • Redbike, jsem tvůj vrstevník a na rovinu ti tvrdím, že jsi blb (mírně řečeno)! Ano ,zřejmě patříš mezi ty neschopný zoufalce, kteří si neví rady se svým posraným životem. Míň chlastej, víc čti a sebevzdělávej se. No měli jsme se od 50.letech stále lépe, ale poražení, zdecimovaní a zašlapaní Němci se už v půlce 60.let měli lépe a v tom nádherném roce 1989 jsme jim už koukali zdálky do prdele ty “porovnateli” režimu. Nazývat tě rudým komunistou nebudu, to je hodně laciné.

    • Oni jen odstraňovali ty občany, kteří nám nepřáli dosáhnout blahobytu socialistické (prvobytně pospolné) společnosti. Žádná zvěrstva se nepáchala, vše bylo v zájmu lidu a pracující třídy. S odmítači výdobytků socialismu, jsme se vždy dokázali rázně vypořádat uvědomělým a včasným nahlašováním nekalých živlů orgánům lidové moci. A to je to dobré, co v nás z minulého režimu zůstalo, že jsme pořád stále stejní orgáni. P.S. šedesát mi bude až za rok.

  • Taky už mám po šedesátce a Redbike má pravdu. Podotýkám, že nejsem žádný ztroskotanec, dokonce bych se označil jako bývalý úspěšný podnikatel. Komunisté dovedli tuto zemi do určité celkem výhodné pozice na konci 80. let. Z toho jsme dlouho žili na dluh a dnes už ty dluhy vršíme na velikou hromadu. Mě se to už týkat nebude, ale další generace si to pěkně vyžerou. Řecko prodalo přístavy, co prodáme my, když už dnes jsme totálně vyloupení? Ke článku – ten zákrok loktem byla úmyslná rána na tvář Kúdely. Když skáčete, nemusíte vyrazit loket do strany, to nemá logiku. Doufám, že Bale dostane zpětně nějaký trest. Pokud ne, je možné, že se tady rozjíždí hodně ošklivý způsob, jak přepracovat fotbal směrem k thai boxu.

 5. Ti Britové jsou opravdu ubožáci, takové reakce bych očekával z nějaké zaostalé rozvojové země. Oni jsou asi opravdu kryptorasisté, kteří neuznávají státy ze střední a východní Evropy zvláště pak Slovany. Hitler by měl z nich radost. Chorvaté měli totiž minulý týden s nimi podobné zkušenosti jako Slávisté. Vyprat je z evropských fotbalových soutěží, ať se ti omezenci tam mlátí sami na Ostrovech.

  • A že tam chtějí všichni čeští fotbalisté hrát, kapánek divné. Leda, ,že by Souček, Coufal, dříve Rosický, Čech, Šmicer, Berger byli úchylové.

   • Pane Petříku,proč tam chtějí hrát?Úplně stejně jim jde jen o peníze.Vůbec to není divné,je to jeden obrovský hnus.Je plno lidí,kteří nemají co jíst,a tady se hází miliony.Fotbal je jeden stejný hnus jako politika.

    • Kdyby jim šlo o peníze tak chtěj hrát v úplně jinejch ligach. Můžeme si poslední dobou myslet o Anglicke lize svoje ale to nemění nic na tom že je to nejlepší liga na světě.

  • Paradoxně – oni se mezi sebou nezabíjejí. Zákroky, jaký uplatnili na naše hráče ve Skotsku nebo ve Walesu, jsou v jejich fotbalových soutěžích tvrdě postihovány. Jsem opravdu zvědav, jestli rasismus uplatňovaný pouze proti našim hráčům, dokáže UEFA řádně potrestat.

 6. otázka jací fanoušci a kolik jich je? Jsou to britští piráti – neomarxisté nebo jsou to hoši z ISIS, vracející se ze Syrie? Hoši, fotbal neumí, tak zkusili osvědčenou rasistickou otázku.

 7. Žádný (ne)úmyslný, ale jasně úmyslný. Takový fotbalista a sníží se k podlému zákroku.

 8. hrdý Albion? to je ta “maličká” země která ustupuje výhružkám přivandrovalých muslimů ,kteří ohrožují demokracii???? banda ubohých duševních žebráků made in UK

  • Jsi schopen se i zamyslet? Pochybuji, nácínku. Ale co když “hájení” etnik z kdysi britské říše “nad kterou slunce nezapadá” je i splátka, vděčnost, poděkování a omluva i za příkoří ,kterými se Albion na národech těch zemí dopustil. Ale ty to stejně nepochopíš.

 9. Reprezentace se nutně musí obrátit na FIFA s žádostí o prošetření zákroku hráče Balea, zda to byl zákrok úmyslný (dodatečně červená karta) či neúmyslný (dodatečně žlutá karta). Je třeba se bránit aktivně, protože jde především o zdraví našich hráčů.
  V poslední době chování fotbalistů z britských ostrovů v závěrečných minutách zápasů je skandální.
  Taktéž se mi jeví dialog rozhodčího s Balem o přestávce velmi kontraverzní, za pět minut rozhodčí vyloučil v pokutovém území faulovaného Schicka za jeho reakci po faulu. Pokud rozhodčí dal za faul na Schicka žlutou kartu stoperovi, měla se zároveň pískat penalta.

 10. Skotové a Angličané , víc ubohé fanoušky a některé rádoby fotbalisty už jsem dlouho neviděl.Říká se,že historie se opakuje – prosím vys…. se na ty vaše blbé kecy a nechte volný průběh vyšetřování.Copak jste neudělali už dost v roce 1938,kdy jste kolaborovali s fašismem.Prosím,už mlčte ubožáci bez charakteru.

 11. A tak se z oběti stává násilník. Co si to vůbec dovolil ten slávistický hulvát, zastat se svých rozkopaných spoluhráčů, když ví, že jím oslovený finský fotbalista má nejen africkou matku, ale i děti, sourozence a tudíž i stovky milionů teoreticky uražených afrických spoluobčanů. Aby již nedocházelo k podobným excesům, UEFA by měla s okamžitou platností vydat zákaz všem evropským klubům zaměstnávat hráče bílé pleti. Tím by byla definitivně vyřešena problematika rasismu ve fotbale, neboť to, co by si navzájem na hřišti řekli všichni ti opálení fotbalisté, už by nemusel nikdo řešit.

 12. Inu, naprostá ubohost, žádné fair play. Možná konec fotbalu, přeplácených rádoby hvězd. Bohužel možná i konec civilizace, tak jak ji známe. Jen je otázka, jak dlouho to ještě bude trvat. Lidi se totiž definitivně zbláznily a utrhly z řetězů. Vše podporováno právníky a nesmyslnými spolky a organizacemi. Místo, aby se řešily podstatné věci, budeme se zabývat blbostmi, Hough 🙂
  Jo a taky jsem si všiml, že se některým hráčům méně nahrává nebo nepůjčuje míč. Není to rasistické a hodné žaloby?

 13. TY HOV?DA NAPŘED SE PODIVÁ ŽE TO JE KŮDELA A PÁK TVRDÁ RÁNA LOKTEM !!!!!! ZLATI RUSOVE S EU JSME TO TOTÁLNĚ ?OSRALI !!!!!! NAPŘED SKOTSKO, SKOTSKÝ HRÁČ ČERNÉ PLETI BRUTÁLNÍM ZÁKROKEM MALÉM ZABIJE KOLÁŘE JE TO VUBÉC ČLOVĚK ??? PROČ SE MU ANI NEOMLUVI !!PAK NÁS HLAVNĚ V JEJICH FOTBALISTÉ ČERNÉ PLETI OKOPAVAJI JAK BY BYLI JEJICH PRAPRARODIČE NAŠIMI OTROKY V JEJICH BYVALÉ ZEMI ALE ASI NEZNAJI DĚJINY TO BYLI BRITSKÉ,FRANCOUSKÉ,ITALSKÉ,DÁNSKÉ, HOLANSKÉ, BELGICKÉ atd :KOLONIE NE NAŠE !!!!

 14. Angláni jsou kravský vemena. Tohle se sportem nemá nic podobnýho. Těm trotlům bych zakázal hrát mezistátní zápasy aspoň na 10 let.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Mandous do Slavie? Nejsme ve fázi, kdy bychom měli nabídku akceptovat, zní ze Sigmy. Co bude s Daňkem?

V posledních měsících se spekulovalo hned o dvou přestupech na trase Sigma Olomouc - Slavia Praha. Ani jeden se ale ještě neuskutečnil a k oběma se vyjádřil pro klubový web sportovní manažer hanáckého celku Ladislav Minář.

Zamítnuto! Sparta je venku z boje o Krmenčíka, Bruggy nesouhlasí s hostováním s opcí

Pražská Sparta je, zdá se, venku z boje o reprezentačního útočníka Michaela Krmenčíka. Pavel Vrba jím chtěl posílit ofenzivu, klub na něj však nemá dostatek financí, a tak chtěl situaci vyřešit podobně, jako u Dávida Hancka.

Gebre Selassie o rasismu: Nesmíte být přecitlivělí. Kúdela není rasista

Rasismus je nejčastěji probírané téma posledních měsíců, zvlášť po incidentu Ondřeje Kúdely v Rangers. Ke všemu se v rozhovoru pro Českou televizi vyjádřil bývalý reprezentant Theo Gebre Selassie.
Reklama