Spojte se s námi


Fotbal

Fanoušci Crystal Palace se těší na novou éru. Chtějí zlepšit rohy

Zápas, který Everton v boji o záchranu potřeboval vyhrát, navíc proti psychicky rozbitým Crystal Palace. V domácím ligovém utkání ale Toffees pouze remizovali s Crystal Palace a Eagles poměrně úspěšně vstoupili do éry bez manažera Roye Hodgsona.

Publikováno

dne

Zápas, který Everton v boji o záchranu potřeboval vyhrát, navíc proti psychicky rozbitým Crystal Palace. V domácím ligovém utkání ale Toffees pouze remizovali s Crystal Palace a Eagles poměrně úspěšně vstoupili do éry bez manažera Roye Hodgsona.

Crystal Palace šokovalo oznámením o konci manažera Roye Hodgsona pár minut před zápasem s Evertonem. Volání fanoušků vyslyšelo vedení Eagles a místo nejstaršího manažera přišel vítěz Evropské ligy 2022 Oliver Glasner.

Nový elán Eagles

Když Crystal Palace zveřejnilo zahajovací jedenáctku bez Eberechi Ezeho a Michaela Oliseho, v kombinaci s venkovním prostředím se čekala prohra. Eagles vypadali úvodní půlhodinu hrozně, pak se ale chytili a po zbytek utkání byli vyrovnaným soupeřem.

Dařilo se zimním posilám Danielu Muňózovi a Adamu Whartonovi, zvláště druhý zmíněný uprostřed zálohy dominoval. Dvacetiletý středopolař vyhrával souboje a dokonce po necelém měsíci v klubu kopal většinu standardních situací.

Po výměně stran postupně docházel dech a remízu 1:1 vychytal primárně gólman Sam Johnstone. Opět se ukázala nekvalita Eagles ve formě šířky kádru, už dlouho se rozebírá, že se klub neumí zbavit vysloužilých hráčů.

„Velký bod, ale přál jsem si tu výhru. Podivní náhradníci, proč nehrál Franca? Doufám, že Glasner najde správný směr a zařídí nám výhru v sobotu,“ napsal v lajkovaném komentáři pod instagramový příspěvek Crystal Palace fanoušek Donny.

Nejhorší rohy v lize

Manažer Glasner si nemohl přát lepší premiéru, na úvod angažmá přivítá doma Burnley z pásma sestupu. Na pásmo sestupu aktuálně pětibodový náskok, zapracovat ale bude třeba primárně na standardních situacích.

Crystal Palace jako jediný tým v lize ještě nevstřelilo gól po rohovém kopu, naopak Everton ze vzduchu vyrovnal na konečných 1:1. „Zpracujte na standardních situacích na obou stranách hřiště,“ doplnil fanoušek Luca.

Zdroj: Instagram

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.