Spojte se s námi


Fotbal

Fanoušci Arsenalu slaví návrat dlouho zraněné opory. Nová záloha by mohla pomoci

Výhra, kterou Gunners hodně potřebovali. Arsenal zvládl sobotní zápas na Molineux Stadium a výhrou 2:0 si trochu zlepšil náladu po porážkách s Aston Villou a Bayernem Mnichov. Jak na výsledek reagují příznivci Gunners?

Publikováno

dne

Výhra, kterou Gunners hodně potřebovali. Arsenal zvládl sobotní zápas na Molineux Stadium a výhrou 2:0 si trochu zlepšil náladu po porážkách s Aston Villou a Bayernem Mnichov. Jak na výsledek reagují příznivci Gunners?

Arsenal na Molineux Stadium nemohl čekat lehký zápas, vždyť zde prohrál v této sezoně Manchester City, Tottenham i Chelsea. Důležitý úvodní gól ale vstřelili před koncem první půle a v nastavení zápasu přidali pojistku.

Hvězdička bez produktivity

Bukayo Saka má v Anglii nálepku hráče, kterého nelze nesnášet. Jediné perné období prožil po neproměněné penaltě ve finále Mistrovství Evropy 2021, vedle rasistických urážek se ale dočkal i podpory od mnoha person anglického fotbalu.

Od té doby Saka ušel velký kus cesty, nejen co se proměňování penalt týče. Pro reprezentaci i Arsenal je nepostradatelný, jako jediný spolu s Martinem Odegaardem má místo v sestavě dlouhodobě v podstatě jisté.

„Saka je tak unavený. Nechte toho kluka odpočinout,“ reagoval v lajkovaném komentáři pod instagramový příspěvek Arsenalu fanoušek Hamza na slabší výkony Angličana v minulých týdnech.

Saka i v tomto ročníku překonával jeden rekord za druhým, v minulých pěti kolech ale vstřelil jediný gól, přestože hrál ve všech od úvodní minuty. Na druhou stranu že by se slabou produktivitou souvisela i slabá forma, to tvrdit nelze. Saka je stále nebezpečný.

Záloha, po které se toužilo

Když létě odešel Granit Xhaka a klub podepsal Declana Rice, fanoušci se těšili na středovou trojici Martin Odegaard, Rice, Thomas Partey. Třetí zmíněný ale většinu dosavadní sezony promarodil, trojice se tak pořádně nepotkala.

„Arteto, prosím, v dalších zápasů dej od první minuty Odegaarda, Rice a Parteyho,“ narážel příznivec Nizz na výkon tohoto trojlístku v závěrečné fázi utkání s Wolves. Thomas podal poprvé po návratu takový výkon, na jaký jsou od něj fanoušci Gunners zvyklí.

Zdroj: Instagram

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.