Spojte se s námi


Fortuna liga

Exotické angažmá pro českého zadáka! Hrál za Jablonec či Teplice, teď míří na nevšední misi

Český obránce, který roky působil na ligových trávnících a jenž naposledy v Česku oblékal dres Zlína, míří na zahraniční misi. Jeho nové působiště bude pro našince skutečně exotickou, nevšední destinací.

Publikováno

dne

Český obránce, který roky působil na ligových trávnících a jenž naposledy v Česku oblékal dres Zlína, míří na zahraniční misi. Jeho nové působiště bude pro našince skutečně exotickou, nevšední destinací.

Michal Jeřábek odchází hrát fotbal do Malajsie, kde bude hájit barvy klubu s názvem Kelantan Darul Naim. Do celku míří ze slovenského Zemplínu Michalovce.

Michal Jeřábek je kvalitní hráč, jenž výrazně zvýší sílu naší obranné řady,“ uvedl v oficiálním prohlášení prezident klubu Rozi Muhamad.

Michalův herní styl a jeho povaha se do týmu velmi hodí a věříme, že budou velkou posilou,“ nechal se dále slyšet prezident Kelantan Darul Naim.

V tuzemsku Jeřábek naposledy nastupoval za Zlín, dříve byl hráčem Jablonce, Teplic nebo pražské Dukly. Jedná se o ligou ostříleného fotbalového obránce.

Malajsie není pro české hráče zrovna obvyklou destinací, Jeřábka čeká v této zemi pravděpodobně velice zajímavé dobrodružství, jež ho může obohatit.

Nebude to však pro něj první nevšední angažmá v cizině. Už dříve působil v dalekém Kazachstánu, kde nastupoval za celek jménem FK Aktobe.

Jeřábek začínal s fotbalem v Dukle Praha, odkud v roce 2016 zamířil na přestup do severočeských Teplic. V roce 2020 pak přišel vytoužený přestup do Jablonce.

V kazašském Aktobe Jeřábek působil v ročníku 2021/2022, za klub odehrál 22 ligových duelů s bilancí jednoho vstřeleného gólu. Vloni na podzim zamířil hráč ze Zlína na Slovensko.

Zdroje: inFotbal, Čefoza

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.