Spojte se s námi


Fotbal

Everton vs. Boreham Wood: Preview a tipy na sázení

Pro Bereham bude čtvrtek předčasnými Vánocemi roku 2022. Celek z páté anglické ligy jede v rámci osmifinále FA Cupu na hřiště Evertonu, kde se pokusí po Bournemouthu vyřadit další světově známou značku.

Publikováno

dne

Pro Bereham bude čtvrtek předčasnými Vánocemi roku 2022. Celek z páté anglické ligy jede v rámci osmifinále FA Cupu na hřiště Evertonu, kde se pokusí po Bournemouthu vyřadit další světově známou značku.

Everton se od září trápí a přestože kvalitou kádru by měl hrát o poháry, v ligové tabulce je až sedmnáctý. Do osmifinále FA Cupu se probojoval přes druholigový Hull a následně na úkor Brentfordu.

Boreham Wood působí v National League, tedy v páté nejvyšší anglické soutěži. V tabulce je čtvrtý a bojuje o postup do Legue Two. Cestou do osmifinále poháru vyřadil Eastleigh, St Albans, Wimbledon a Bournemouth.

Oporou domácích je Richarlison, brazilský reprezentant dal skrz všechny soutěže pět branek a třikrát asistoval. Spolehlivé výkony podává i letní posila Demarai Gray, autor šesti gólů a tří asistencí.

Boreham se opírá o góly Scotta Bodena, zkušený útočník se prosadil desetkrát a přidal jednu asistenci. Úplně totožnou bilancí se chlubí i střední záložník Josh Rees, jenž vyrůstal v akademii Arsenalu.

Situaci Evertonu vystihuje fakt, že jeho hráči prohráli pět z posledních sedmi utkání. Jediné triumfy přišly proti Brentfordu v rámci FA Cupu a v lize nad Leedsem.

Na druhou stranu hosté zase tápou v obraně, v posledních pěti utkáních dali pouhých pět gólů.

S ohledem na střeleckou formu hostí a hlavně jejich hráčskou kvalitu si myslím, že Everton vyhraje s čistým kontem.

Tip na sázení l Výhra Evertonu s čistým kontem v kurzu 1,59 u Tipsportu

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.