Reklama

Eriksena čeká klíčový týden! Vrátí se do Milána a čeká ho vyšetření srdce

Christian Eriksen před sebou má klíčový týden z hlediska své profesionální budoucnosti. Vrátí se totiž do Itálie, kde podstoupí testy, které rozhodnou, co s ním bude dále.

Ten hrůzný a děsivý okamžik si zřejmě pamatuje každý fotbalový fanoušek. Během prvního zápasu Dánska na mistrovství Evropy zkolaboval ve 43. minutě Christian Eriksen.

Po resuscitaci, která proběhla na trávníku, byl již při vědomí odvezen do nemocnice, kde se podrobil operaci, při níž dostal přístroj na hlídání srdečního rytmu. Zhruba po týdnu byl z nemocnice propuštěn.

Jeden boj tak byl vyhrán, další ale stále probíhá. Eriksen by se rád vrátil na trávníky, nicméně to nebude mít vůbec jednoduché. V první řadě z toho důvodu, že v Itálii je totiž zakázáno vrcholově sportovat s přístroji voperovanými do těla kvůli pozorování srdečního rytmu.

Aktuálně se těší na to, až se opět uvidí se svými spoluhráči z Interu Milán. Toho se dočká již příští týden. Nicméně v daném týdnu se také rozhodne o jeho blízké budoucnosti.

Po návratu do Itálie jej dle Sky Sport Italia čekají nová vyšetření srdce, dle nichž se zjistí, jak na tom Eriksen ve skutečnosti je. Inter chce vyšetřit, co mohlo způsobit srdeční zástavu v zápase na Euru.

Po lékařských prohlídkách se italský celek rozhodne, co bude s dánskou hvězdou nadále. Tak či tak, když nebude moci pokračovat v Interu, může působit v jiných soutěžích.

Nejdůležitější je však pochopitelně zdraví. Nezbývá tedy v první řadě nic jiného, než doufat, že vyšetření dopadne pro Eriksena co nejlépe.

Zdroj: Sky Sport Italia

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené