Reklama

Eriksen prozradil, kdy se vrátí do akce! Bude to v dresu Interu?

Ve středu se Christian Eriksen poprvé po nešťastné události na Euru objevil v klubových zařízeních Interu Milán. Prohlášení klubu dalo fanouškům důvod k optimismu. Sám hráč pak měl prozradit, kdy se vrátí.

Inter Milán přivítal ve středu ve svých zařízeních Christiana Eriksena. Dánský fotbalista v prvním utkání na Euru zkolaboval a lékaři museli ještě na hřišti provést resuscitaci.

Následně byl Eriksen převezen do nemocnice, kde mu voperovali přístroj na kontrolování srdce, po týdnu jej propustili. Od té doby se ale spekuluje o jeho budoucnosti a zdali vůbec bude ještě hrát fotbal.

A nevypadá to vůbec špatně! Eriksen dle svých slov cítí dobře. Inter jej podrobil různým testům, aby se ujistil, že mu skutečně nic není. V prohlášení pak uvedl, že je hráč ve skvělé psychické i fyzické kondici.

Nicméně aktuálně platí fakt, že by dánský ofenzivní záložník nemohl hrát v Itálii. V zemi je totiž zakázáno vrcholově sportovat s implantovanými přístroji v těle.

Není ale příliš na místě to řešit. Eriksen totiž měl svým spoluhráčům říci, že jeho návrat na trávník bude aktuální tak za čtyři nebo pět měsíců.

Nyní se vrátí do Dánska, kde jej čeká další dovolená. Dohlížet na něj budou dánští lékaři v Kodani, kteří budou klub informovat o jeho zdravotním stavu.

V Serii A bude moci nastupovat pouze v případě, že mu bude defibrilátor z těla vyjmut. Zdali se tak stane, se ale zjistí a rozhodne až časem.

Zdroj: Il Corriere dello Sport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené