Spojte se s námi


Fotbal

Dynamo Kyjev vs. Sturm Graz: Preview a tipy na sázení

Dynamo Kyjev po vyřazení Fenerbahçe Istanbul ve středu přivítá v rámci třetího předkola Ligy mistrů rakouský Sturm Graz. Bude jasným favoritem, co od utkání očekávat a na co si vsadit?

Publikováno

dne

Dynamo Kyjev po vyřazení Fenerbahçe Istanbul ve středu přivítá v rámci třetího předkola Ligy mistrů rakouský Sturm Graz. Bude jasným favoritem, co od utkání očekávat a na co si vsadit?

Dynamo se proti Fenerbahce ve druhém předkole poměrně trápilo, nakonec slavilo postup až po prodloužení. Ve středu bude každopádně jasným favoritem, oproti soupeři má s Ligou mistrů nesrovnatelné zkušenosti.

Sturm Graz se loni trochu překvapivě umístil v lize na druhé příčce, čímž si zajistil minimálně Evropskou ligu. Na úvod nového ročníku navíc porazil mistrovský Salzburg a se čtyřmi body je po dvou kolech na třetím místě.

Hlavní hvězdou v táboře hostí je Viktor Tsygankov, ukrajinský reprezentant loni vstřelil jedenáct gólů a třikrát asistoval. Ofenzivní záložník Vitaliy Buyalskyi je na tom taky výborně, vedle devíti zásahů na pět nahrál.

Hosty táhne Rasmus Höjlund, devatenáctiletý dánský útočník a reprezentant do 21 let se trefil čtyřikrát a dvakrát asistoval. Ofenzivní záložník Manprit Sarkaria vstřelil tři branky a na dvě další přihrál.

Dynamo se spoléhá na pevnou obranu, více než jednou inkasovalo v jediném z posledních tří utkání, loni v lize dostalo v průměru 0,5 gólu na zápas.

Sturm Graz zase září v útoku, více než jednou skóroval ve třech z posledních čtyř zápasů, v poháru dal jednou dokonce šestku.

S ohledem na formu obrany Dynama, výhodu domácího prostředí i zkušenosti s pohárovými zápasy si myslím, že domácí zvítězí.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.