Spojte se s námi


Fortuna liga

Dvě zajímavé posily pro Teplice! Ve Fortuna lize se může představit i hráč se zkušenostmi z italského Turína

Na dva nové přírůstky v kádru se mohou těšit Teplice. Severočeši představili dvě nové akvizice, jedná se o hráče, kteří v klubu uspěli na testech. Jeden z nich má ve svém životopisu uvedeno i jméno turínského celku.

Publikováno

dne

Na dva nové přírůstky v kádru se mohou těšit Teplice. Severočeši představili dvě nové akvizice, jedná se o hráče, kteří v klubu uspěli na testech. Jeden z nich má ve svém životopisu uvedeno i jméno turínského celku.

Teplice hlásí dva nové podpisy. Na sever Čech míří teprve 18letý talentovaný obránce Nojus Audinis z Litvy a 22letý forvard ze Srbska jménem Miloš Kapur. Oba dva hráči uspěli na testech a s klubem podepsali smlouvu.

Jarní část by měli nejspíš oba ještě strávit v třetiligovém B-týmu. Posléze se uvidí, jaké tam budou podávat výkony a zda to bude na přesun do áčka.

Audinis je litevským reprezentantem do 19 let, naposledy nastupoval za klub FA Šiauliai z Litvy. Zajímavostí u něj je, že si prošel mládežnickou akademií známého klubu z italské Serie A, kterým je FC Turín.

Kapur přichází z druholigového slovenského týmu Humenné. Tam v 17 ligových kláních vstřelil 7 gólů a prezentoval se velmi solidními výkony.

Předtím, v ročníku 2022/2023, byl tento nadaný Srb hráčem třetiligového Blanska, v jehož dresu dokázal během jedné sezony nasázet 19 branek.

To mu zajistilo angažmá na Slovensku, kde své kvality potvrdil. Teplice si jej pozvaly na svou zimní přípravu na jarní část ligové sezony.

Kapur uspěl a stejně jako Audinis se stal kmenovým hráčem klubu, který se v aktuální sezoně nachází na 10. příčce tabulky nejvyšší české Fortuna ligy.

Teplice umějí s mladými fotbalisty poměrně dobře pracovat, jejich trenér Zdenko Frťala se nebojí vsadit na talentované, nezkušené hráče, a tak možná brzy obě posily uvidíme i v A-mužstvu.

Zdroje: FK Teplice, Livesport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.