Spojte se s námi


Fotbal

Dva roky od jednoho z nejhezčích gólů MS! Připomeňte si Pavardovu parádu

Publikováno

dne

Mistrovství světa 2018 nabídlo několik skvostných tref. Krásné přímé kopy, nůžky, střely z dálky nebo třeba voleje. Dnes si připomeňme právě jednu z takových. Na svědomí ji má Benjamin Pavard.

Zdroj: Facebook | Équipe de France de Football

Francouzský bek či stoper za tento svůj počin získal ocenění pro nejhezčí gól turnaje. Kandidátů bylo několik, ale takový kousek, co předvedl Pavard, už nikdo nezopakoval. 

V osmifinále s Argentinou prohrávali „galští kohouti“ 2:1 a marně se snažili vyrovnat. Až do chvíle, kdy se v 57. minutě prohnal po levé straně Theo Hernandez a poslal do vápna skákavý centr.

Ten dorazil až na druhou stranu pokutového území a o zbytek už se postaral hráč Bayernu Mnichov. 

Perfektně se položil do střely a halfvolejem nedal Armanimu žádnou šanci. Balon doputoval do levé šibenice argentinské branky a nasměroval Pogbu a spol. za vítězstvím v zápase i celkovém turnaji. 

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.