Spojte se s námi


Fortuna liga

Dunajská Streda ulovila z plzeňské Viktorie dva hráče

Dunajská Streda v pátek odtajnila novou letní posilu. Z Viktorie Plzeň přichází obránce Filip Kaša. Slovenský klub zároveň uplatnil opci na záložníka Miroslava Káčera.

Publikováno

dne

Dunajská Streda v pátek odtajnila novou letní posilu. Z Viktorie Plzeň přichází obránce Filip Kaša. Slovenský klub zároveň uplatnil opci na záložníka Miroslava Káčera.

Filip Kaša

Devětadvacetiletý stoper posílí Dunajskou Stredu z plzeňské Viktorie. Pod svá křídla si ho bere Adrián Guľa, který ho přivedl i na západ Čech. Společně se také setkali v Žilině.

„Trenér Guľa sehrál v mém příchodu velkou roli, protože se známe, už jsem ve třetím klubu pod ním,“ uvedl pro klubový rozhovor Kaša.

Filip Kaša západočeský klub opouští po třech letech. Za Viktorku stihl odehrát 58 duelů, ve kterých vstřelil tři branky. Pět zápasů odehrál za B-tým.

V Plzni si také prošel vážným zranění. Na jaře v sezóně 2021/22 si proti Slavii poranil koleno a absolvoval operaci. Relativně rychle se dal dokupy a byl opět k dispozici.

Dunajská Streda je pro Kašu již čtvrtým klubem v jeho kariéře. V profesionální kariéře oblékal dres mateřského Baníku Ostrava.

Čtyři sezóny působil v Žilině, odkud se přesunul do Viktorie Plzeň. Teď se vrací na Slovensko, ale tentokrát do Dunajské Stredy.

Miroslav Káčer

Slovenský DAC také uplatnil opci na sedmadvacetiletého záložníka Miroslava Káčera. Ten přichází také ze západu Čech. S Filipem Kašou se také setká již ve třetím klubu.

Za Dunajskou Stredu v sezoně odehrál 31 zápasů, v nichž zaznamenal jednu branku a dvě nahrávky. A stal se oporou klubu, který vede Adrián Guľa.

Zdroje: FC Viktoria Plzeň, FC DAC 1904 Dunajská Streda

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.