Spojte se s námi


Fotbal

Důležitý zápas pro Slavii. V jaké sestavě nastoupí proti Ballkani?

Slavia stále ještě jede na vlně euforie z derby, avšak musí rychle přepnout. Ve čtvrtek od 18:45 jí totiž čeká duel s Ballkani, který musí zvládnout vítězně, pokud chce stále pomýšlet na postup ze skupiny Konferenční ligy.

Publikováno

dne

Slavia stále ještě jede na vlně euforie z derby, avšak musí rychle přepnout. Ve čtvrtek od 21:00 jí totiž čeká duel s Ballkani, který musí zvládnout vítězně, pokud chce stále pomýšlet na postup ze skupiny Konferenční ligy.

Jindřich Trpišovský by jistě velice rád využil euforii z derby a postavil do čtvrtečního duelu stejnou sestavu. Jenže to nemůže, střelci dvou prvních gólů Václav Jurečka a Jakub Hromada totiž nejsou na soupisce pro Konferenční ligu.

Minimálně dvě změny tak budou třeba udělat, jinak by ale sestava mohl zůstat velice podobná. V brance bude jistě Ondřej Kolář, který se pomalu rozchytává do své staré formy.

Stopeři jsou k dispozici pouze dva, Aiham Ousou a Taras Kačaraba. Na levém beku hraje skvěle David Jurásek, na pravé straně zase funguje výměna rolí Lukáše Masopusta s Davidem Douděrou.

Místo Hromady nastoupí Christ Tiéhi, jak avizoval Trpišovský, na pozici osmičky by měl znovu naskočit Oscar Dorley. Na svém přirozeném postu odehrál zápas po dlouhé době, v derby byl ale jedním z nejlepších hráčů na place.

Před ním bude Ondřej Lingr, který je velký bojovník. Na levém křídle pravděpodobně kapitán Peter Olayinka a místo Jurečky na hrotu Stanislav Tecl. Vyloučená ale není ani varianta, že se Olayinka posune na hrot a na křídle uvolní prostor třeba Mosesi Usorovi.

Ve hře je i návrat Yiry Sora do základní sestavy, ale kvůli zdravotnímu stavu se to příliš neočekává.

Pravděpodobná sestava Slavie:

Kolář
Masopust – Ousou – Kačaraba – Jurásek
Tiéhi – Oscar
Douděra – Lingr – Olayinka
Tecl

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.