Spojte se s námi


Fortuna liga

Druhé kolo Mol Cupu zná všechny dvojice. Baník čeká slezské derby, Zbrojovka pojede do Vsetína. Na jaké další duely se můžeme těšit?

Český pohár zná konečně kompletní složení druhého kola. První část zápasů byla sice rozlosována už dříve, avšak kvůli několika odloženým duelům si mnohé celky na svého soupeře musely počkat. Na jaké duely se můžeme těšit?

Publikováno

dne

Český pohár zná konečně kompletní složení druhého kola. První část zápasů byla sice rozlosována už dříve, avšak kvůli několika odloženým duelům si mnohé celky na svého soupeře musely počkat. Na jaké duely se můžeme těšit?

Pohár nabízí zejména celkům z našich nižších soutěží jedinečnou možnost postavit se na hřišti prvoligovým klubům. Nejinak tomu bude i ve druhém kole. No a zatímco pro například divizní celky je takové utkání svátkem, pro prvoligové kluby může výhra v poháru znamenat jednodušší cestu do Evropy.

Není však vyloučeno, že se do dalšího kola probojuje některý z papírově slabších celků. Stačí se podívat na předchozí ročníky, kdy například Hlučín přehrál Viktorii Plzeň.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Mezi celky, které se probojovaly přes první kolo poháru nalezneme také divizní Sokol Nespeky. Obec s necelými sedmi sty obyvateli, která ještě před pár lety bojovala v 1.A třídě postoupila přes Motorlet. Nyní vyzve Jihlavu.

Mnozí fanoušci Baníku mají také v paměti rok 2015. Tehdy se Ostrava s pohárem loučila už ve druhém kole, kdy podlehla Rýmařovu 3:4. Právě s divizním Rýmařovem se Baník mohl utkat i letos, ale díky výhře 4:0 nakonec postoupil z této dvojice Hlučín.

Svého soupeře se dozvěděli také v Českých Budějovicích. Dynamo pojede na hřiště Velkých Hamrů. Ty díky brance v prodloužení přehrály Přepeře 2:1. Hradec Králové narazí na Soběslav a v rámci pražských týmů vyzve Vltavín Duklu.

Moravskoslezská část nabídne například zajímavé střetnutí Hlubiny se Slováckem, Karviné s Uničovem nebo Třince s olomouckou Sigmou. V rámci druholigových celků čeká na Brno cesta do Vsetína a Prostějov duel se Znojmem.

Na svého pohárového soupeře si počkají obě pražská „S“ i Bohemians s Plzní, jelikož jde o kluby, které se účastnily bojů v Evropě. V rozlosování druhého kola nenaleznete ani Slovan Liberec, jakožto vítěz prostřední části nadstavby se zapojí až s dalším kolem.

Všechny zápasy 2. kola MOL Cupu

Česká část:

Kladno vs. Varnsdorf
Velvary vs. Vlašim
Velké Hamry vs. České Budějovice
Brozany vs. Teplice
Soběslav vs. Hradec Králové
Vltavín vs. Dukla Praha
Zápy vs. Táborsko
Česká Lípa vs. Chrudim
Domažlice vs. Příbram
Ústí nad Labem vs. Mladá Boleslav
Povltavská FA vs. Žižkov
Admira Praha vs. Jablonec
Nespeky vs. Jihlava
Most-Souš vs. Pardubice
Petřín Plzeň vs. Mariánské Lázně
Kolín vs. Chlumec nad Cidlinou

Moravskoslezská část:

Strání vs. Kroměříž
Lanžhot vs. Zlín
Vsetín vs. Zbrojovka Brno
Hlinsko vs. Líšeň
Znojmo vs. Prostějov
Uničov vs. Karviná
Zlínsko vs. Vyškov
Hlubina vs. Slovácko
Hlučín vs. Baník Ostrava
Holešov vs. Opava
Třinec vs. Olomouc

Zdroj: Mol Cup

Reklama

Oblíbené