Reklama

Druhá turecká liga neodpovídá Martinovým schopnostem. Může se posunout do první, říká Hašek starší

Martin Hašek mladší v současné době nastupuje za druholigový turecký klub Erzurumspor, do kterého přišel jako volný hráč po konci v německém Würzburgeru. Jak se jeho přesun vyvíjel a co o něm řekl jeho otec Martin Hašek starší?

Martin Hašek měl po konci ve Würzburgeru čistý stůl. Jeho případný nový klub totiž již nenese žádnou další finanční zátěž.

Hašek tak nově nastupuje v druholigovém tureckém Erzurumsporu. “Druhá turecká liga Martinovým schopnostem a tomu, co už má za sebou i před sebou, neodpovídá, jeho ambice jsou vyšší,” řekl Hašek starší v rozhovoru pro Aktuálně.

“Ale jestli se mu bude dařit, může se posunout do první a ta už je na vyšší úrovni než česká,” dodal. Ještě před rozvázáním smlouvy se Spartou mohl posílit Besiktas, vedení klubu se ale zaleklo případných peněžních komplikací.

Hašek má tak za sebou již dva zápasy v sestavě Erzurumsporu, ve kterém patřil mezi nejlepší hráče svého týmu, což si chválili i fanoušci.

Martin Hašek starší má v zahraničí i svého druhého syna, Filip Hašek nastupuje ve druhé řecké lize.

I kvůli tomu řekl, že Haškové v českém fotbale hrát nemohou. A jak to tak vypadá, asi není příliš daleko od pravdy.

Zdroj: Aktuálně

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Má pravdu,mnohokrát jsem tu tvrdil,že je to obrovská škoda pro náš fotbal.Bafuňáři klubů se před Spartou pototo a báli se ho kdokoliv angažovat,že by ještě platilo i ve fotbale,že proti větru se neplive,když fouká z velkého S.

  2. pan Hašek by měl jít na Pastvu pást voli,jinak nehrát v Čechách,pro fotbal nepředstavitelná ztráta

  3. Kdyby neměl v hlavě puding tak kopal za 400 tis.měsičně základ rok rok-dva ve Spartě a kdyby hrál dobře tak mohl ze Sparty jíd na kvalitní zahraniční angažmá a být třeba náhradníkem v repre ! Teď má na jeho postu Sparta přeplaceného zoufalce kámoše Dočkala Pavelku který má tak maximalně na Jablonec Liberec ☹ !!

  4. Plně souhlasím z z předchozím názorem. Měl vydržet do konce smlouvy ve Spartě a pak mohl jít kam chtěl.Asi má v hlavě ten pudng. A mám takový dojem ,že tam hraje velkou roli “taťka” Hašek. Tam to taky nebude v pořádku!!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené