Spojte se s námi


Hokej

Dostál podruhé v sezoně pochytal více než 50 střel! Vejmelka vychytal Ottawu, Arizona ukončila hororovou sérii proher

Lukáš Dostál předvedl v brance Anaheimu opět perfektní výkon, již podruhé v této sezoně si připsal minimálně 50 zásahů a dovedl svůj tým k vítězství nad Devils. Karel Vejmelka v brance Arizony pomohl ukončit 14zápasovou sérii porážek na ledě Senators.

Publikováno

dne

Lukáš Dostál předvedl v brance Anaheimu opět perfektní výkon, již podruhé v této sezoně si připsal minimálně 50 zásahů a dovedl svůj tým k vítězství nad Devils. Karel Vejmelka v brance Arizony pomohl ukončit 14zápasovou sérii porážek na ledě Senators.

Dostál hvězdou Ducks

V utkání Anaheim Ducks vs New Jersey Devils (4:3) byl ústřední postavou český brankář Lukáš Dostál, jenž zapsal celkem 52 úspěšných zásahů a pouze 3 střely si našly cestu za jeho záda. Na vítězství se podílel i dvěma brankami Frank Vatrano.

Po zápase byl Dostál vyhlášen jednoznačně největší hvězdou utkání. Je to už podruhé v sezoně, kdy pochytal takové množství střel během jednoho utkání. Navíc překonal klubový rekord Frederika Andersena.

Ten si jako nováček ve své první sezoně v barvách Ducks připsal vítězný zápas se 49 zásahy dne 2. března 2014. Nyní Dostál zvýšil klubový rekord na 52 zásahů. Honda Center tedy viděla téměř po 10 letech další rekordní zápis svého brankáře.

Karel Vejmelka se podílel 34 zásahy na ukončení černé série Arizony

V utkání Ottawa Senators vs Arizona Coyotes (3:5) pomohl další český brankář, tentokrát v barvách Arizony, k vítězství svého celku. Karel Vejmelka v zápase pochytal 34 střel soupeře a pomohl Coyotes ukončit černou 14zápasovou sérii porážek.

Pro českého brankáře se z hlediska vytíženosti jedná o veledůležité vítězství. V této sezoně přišel o post brankářské jedničky, kdy jej vytlačil z brány Connor Ingram, který navíc prokazuje i mnohem lepší čísla než český brankář.

Proto je důležité, že u vítězství byl právě Vejmelka. Arizona tak utnula hrozivou sérii 14 porážek v řadě, kvůli čemuž se propadla hluboko mimo pozice zaručující postup do play off. Po polovině sezony si přitom Coyotes pohrávali s myšlenkou, že by to letos mohlo vyjít.

Tým však zabředl do mizérie a zaznamenal první vítězství od 22. ledna. Tři body v dresu Coyotes si připsal útočník Mattias Maccelli, jenž vstřelil jednu branku a na dvě nahrál.

Zdroj: NHL

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.