Spojte se s námi

Ligue 1

Doma 100% Toulouse přivítá letos neporažené Bordeaux

Publikováno

dne

Toulouse se pomalu, ale jistě vypracovalo mezi elitu v Ligue 1, v níž mají 6. největší hodnotu týmu, celkem 77 milionů eur, hned za nimi je jejich dnešní soupeř Bordeaux, které má hodnotu svého týmu 75 milionů eur.

Tyto finanční čísla dokáží hráči trenéra Pascala Dupraze potvrzovat i na hřišti. Z 5 ligových kol mají na svém kontě 7 bodů a to za sebou mají zápasy s PSG a Monakem. Na svém domácím stadionu jsou letos 100% a nyní je čeká další velký test.

Bordeaux sice letos ještě nikdo neporazil, ovšem na Stadium Municipal prohráli poslední 3 zápasy, ve kterých inkasovali 10 gólů. Dobrá zpráva ale je, že trenér Jocelyn Gourvennec nemá nikoho na marodce. Zatímco start domácích hráčů Max-Alaina Gradela, Steeveho Yaga a Yaya Sanoga je s otazníkem.

STATISTIKY

  • Toulouse prohrálo pouze jeden z posledních 10 domácích zápasů v Ligue 1.
  • Toulouse vyhrálo 3 poslední domácí zápasy s Bordeaux, ve kterých vstřelili 10 gólů.
  • Bordeaux ještě v letošní sezóně Ligue 1 neprohrálo.
  • Posledních 6 venkovních ligových zápasů Bordeaux skončilo remízou.

PREDICTION

Půjde o zajímavý a pro oba týmy zároveň velmi důležitý zápas. Jak Toulouse, tak Bordeaux mají dobrou formu a také srovnatelně kvalitní tým, proto je těžké určit favorita zápasu.

Fakta jsou taková, že Toulouse podává v domácím prostředí velmi dobré výkony a na Stadium Municipal se jim proti Bordeaux tradičně daří, proto bych preferoval určitě domácí tým.

Kurz na jejich výhru se pohybuje okolo 3 a tak je možné vybrat Toulouse s asijským handicapem +0.5, které dle mého názoru nabízí velmi dobré value. Jinak bych očekával remízu, což by byla již čtvrtá venkovní remíza Bordeaux v řadě.

Reklama

Oblíbené